Naga MarketsIZO-BLOK pozyskał nowe zlecenie od AUDI AG. Spółka otrzymała od niemieckiego kontrahenta zamówienie na dostawę części samochodowych z EPP. Wartość kontraktu przekroczyła 7 mln EUR (ponad 30 mln PLN).

Przewidywany termin rozpoczęcia realizacji zamówienia dla spółki z Ingolstadt (DE) został określony na październik 2017 r. a czas realizacji przewidziany jest na okres 5 lat. Oprócz niemieckiego AUDI, IZO-BLOK ma w swoim portfolio takich Klientów jak Jaguar Land Rover, Volkswagen, Ford, Skoda, czy Seat, a także największych poddostawców części dla przemysłu motoryzacyjnego: Yanfeng Automotive Interiors, Johnson Controls Faurecia, Lear czy HP Group.

Te artykuły również Cię zainteresują
“To dobra wiadomość nie tylko dla nas, ale i dla naszych akcjonariuszy. Bardzo restrykcyjnie podchodzimy do realizacji zadeklarowanej przez nas strategii rozwoju. Dbałość o jakość usług i relacji biznesowych przynosi efekty”mówi Przemysław Skrzydlak, prezes zarządu IZO-BLOK S.A.

Głównymi odbiorcami Spółki są firmy związane z przemysłem samochodowym (generują ponad 90 proc. rocznych przychodów), logistyką oraz opakowaniami ochronnymi. W marcu podpisała umowę dotyczącą zbycia na rzecz IZO-BLOK przez niemiecki fundusz SSW Industries 100 proc. udziałów w niemieckiej spółce SSW PearlFoam. Finansowanie na tę transakcję, Spółka ma zamiar pozyskać m.in. z emisji akcji. W chwili obecnej Spółka intensywnie pracuje nad prospektem emisyjnym.

izoblok

Można mieć nadzieję, że ta informacja wpłynie niebawem na notowania spółki i pojawienie się kolejnego impulsu popytowego. W ostatnim czasie cena mocno spada choć warto mieć na uwadze, że podobnie było we wrześniu ubiegłego roku, kiedy po wybiciu i osiągnięciu nowego, historycznego szczytu, pojawiła się bardzo dynamiczna korekta spadkowa. Ostatecznie jednak osiągnięcie nowego maksimum okazało się sukcesem popytu, który był następnie kontynuowany. Możliwe, że obecnie mamy do czynienia z podobną sytuacją. Technika powinna wspierać dalsze wzrosty, z trendem wzrostowym mamy tu do czynienia niemal od dnia debiutu, a na poniższym wykresie widać, że aktualnie testowana jest ponad roczna linia trendu wzrostowego. Spółka należy do portfela prowadzonego przez nas od początku roku tzw. metodą tabelkową.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUSDCAD w kluczowym miejscu
Następny artykułPodwójna siła Price Action spycha EUR/PLN w dół
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here