Naga MarketsIwona Szmitkowska została powołana na prezesa Work ServiceRada nadzorcza Work Service powołała dotychczasową wiceprezes Iwonę Szmitkowską na prezesa, a na wiceprezesa powołała Paolo Caramello, podała spółka.

Work Service z nowym prezesem

“Rada nadzorcza […] podjęła uchwałę o odwołaniu pani Iwony Szmitkowskiej z dotychczas pełnionej funkcji wiceprezesa zarządu ze skutkiem od dnia 31 grudnia 2020 r. oraz z dniem 1 stycznia 2021 r. powołała panią Iwonę Szmitkowską do pełnienia funkcji w zarządzie spółki, powierzając jej funkcję prezesa zarządu spółki” – czytamy w komunikacie.

Te artykuły również Cię zainteresują
RN powołała też Paolo Caramello na wiceprezesa Work Service.

Iwona Szmitkowska od 2003 r. związana jest z sektorem usług personalnych i Work Service. W 2013 r. została wiceprezesem odpowiedzialnym za Pion Operacji i HR, a w 2019 roku objęła stanowisko prezesa Work Service i pełniła tę funkcję do 20 sierpnia 2020 r. Jest także wiceprezesem Finance Care Sp. z o. o. oraz Work Service SPV Sp. z o. o., a także prezesem Fundacji Work Service. Od 2017 roku pełni funkcję prezesa Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Paolo Caramello od stycznia 2016 r. związany był z włoską grupą GI Group, a wcześniej z Adecco Italy.

Work Service jest spółką sektora usług personalnych w Polsce i regionie CEE. Spółka jest notowana na giełdach w Warszawie i Londynie. Jej skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 1 595,83 mln zł w 2019 r.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here