Naga MarketsIwona Duda złożyła rezygnację z funkcji prezesa Alior Banku na dzień 22 XWarszawa, 14.10.2021 (ISBnews) – Iwona Duda złożyła rezygnację z funkcji prezesa i członkostwa w zarządzie Alior Banku na dzień 22 października, podała instytucja.

„Alior Bank S.A.[…] otrzymał rezygnację pani Iwony Dudy z pełnienia funkcji prezesa zarządu banku oraz z członkostwa w zarządzie banku. Bank informuje, że zgodnie z otrzymanym oświadczeniem pani Iwony Dudy rezygnacja z pełnionej funkcji i z pełnionego mandatu jest skuteczna na następujący moment: dzień 22 października 2021 r., godzina 24:00 (koniec dnia)” – czytamy w komunikacie.Iwona Duda złożyła także rezygnację z pełnionego mandatu członka zarządu banku.

Rada nadzorcza PKO Banku Polskiego powołała dziś Iwonę Dudę na wiceprezesa i powierzyła jej kierowanie pracami zarządu.

Alior Bank koncentruje swoją działalność na usługach bankowości detalicznej i korporacyjnej. Podmioty zależne Alior Banku prowadzą działalność m.in. w zakresie usług leasingowych, informatycznych, faktoringu i asset management. Bank rozpoczął działalność w listopadzie 2008 roku. Zadebiutował na warszawskiej giełdzie w grudniu 2012 r. Aktywa razem banku wyniosły 78,64 mld zł na koniec 2020 r.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here