Naga MarketsMoneta Bitcoin i dolarPolski projekt iVoting pracuje nad “uniwersalnym portfelem cyfrowym” na smartfony. Chodzi o Płacidło.

  • Blockchainowy projekt iVoting testuje Płacidło. 
  • To nowy portfel cyfrowy.
  • Wraz z projektem startuje program lojalnościowy.

iVoting i jego Płacidło

Portfel Płacidło ma być takim, w jakim “można trzymać pieniądze, waluty, tokeny, punkty i karty rabatowe, zniżki, bilety, bony, wierzytelności, udziały w spółkach kapitałowych, ważne i mniej ważne umowy podpisane cyfrowo”. 

Jak dodają twórcy, aplikacja będzie obsługiwała proste doładowania konta użytkownika.

Portfel podłączymy do płatnych usług w iVoting, czy iVoting Business lub aplikacjach Smart City i Smart Gmina, a także przyszłych narzędziach tworzonych w ramach całego uniwersum aplikacji związanych z naszym projektem – dodają.

Portfel będzie można doładować za pomocą karty debetowej lub kredytowej, przelewu, BLIK-u lub Paypal.

System lojalnościowy

Projekt ma zostać obudowany o system lojalnościowo-motywacyjny. Ma to umożliwić pozyskanie wielu użytkowników dla iVoting. Tak ma powstać “różnorodne środowisko badawcze dla wdrażanego w ramach naszych prac B+R Blockchaina iVoting”.

– Zdajemy sobie sprawę z tego, że żadne testy laboratoryjne protokołów nie zastąpią masowego testu na wielu urządzeniach, ze zróżnicowanym dostępem do Internetu, różnymi wersjami oprogramowania i różnymi parametrami sprzętowymi – uważa zespół i Voting.

Jak dodają twórcy Płacidła, “uczestnicząc w przygotowywanym przez nas programie partnerskim pomagasz rozwijać nasze narzędzia, a w przyszłości będziesz mógł wymienić punkty iVoting na tokena udziałowego iVoten, którego już w przyszłym roku uruchomimy na rynku. Wkrótce będziesz mógł zarabiać jako tester i nasz przedstawiciel handlowy budując z nami środowisko badawcze w Internecie. Jak to zrobimy? To na razie nasza tajemnica, ale jak wiecie nie rzucamy słów na wiatr…”.

Zapewne o kolejnych szczegółach pomysłu dowiemy się wkrótce.

Czy myśleliście kiedyś nad uniwersalnym portfelem cyfrowym w Waszym 📲 smartfonie⁉️ 🔷Takim, w którym można trzymać…

Publiée par iVoting sur Jeudi 10 septembre 2020

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here