Naga MarketsGiełda kryptowalut Binance poinformowała dziś o wycofaniu ze swej oferty kierowanej do użytkowników w Australii kontraktów terminowych, opcji i tokenów lewarowanych wykorzystujących dźwignię finansową. Powodem tej decyzji ma być troska o zgodność oferowanych usług z lokalnymi przepisami.

Binance coraz chętniej współpracuje z regulatorami 

Giełda kryptowalutowa Binance ogłosiła dziś kolejne zmiany w swojej ofercie kierowanej dla użytkowników w Australii.– Naszym celem jest stworzenie zrównoważonego ekosystemu wokół technologii blockchain i aktywów cyfrowych. Binance z zadowoleniem przyjmuje zmiany w ramach regulacyjnych naszej branży, ponieważ stwarzają one możliwości dla graczy rynkowych do większej współpracy z organami regulacyjnymi. Jesteśmy zobowiązani do konstruktywnej pracy w kształtowaniu polityki, która ma na celu przynieść korzyści każdemu użytkownikowi – czytamy w oświadczeniu Binance.

W związku z powyższym, firma zaprzestanie oferowania kontraktów terminowych, opcji i tokenów z dźwignią. Produkty te zostaną wycofane z ofert 24 września br. Osoby posiadające już otwarte zlecenia będą miały z kolei 90 dni na ich zamknięcie.

– Użytkownicy będą mogli uzupełnić salda depozytów zabezpieczających, aby zapobiec wezwaniom do uzupełnienia depozytów zabezpieczających i likwidacji, ale nie będą mogli zwiększać ani otwierać nowych pozycji – wskazała giełda Binance w oświadczeniu dodając, iż jeżeli użytkownicy sami nie zredukują swoich otwartych pozycji, zostaną one automatycznie zamknięte po 23 grudnia 2021 r.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw pzu | kurs pgnig | kantorowy kurs korony islandzkiej | pekao kurs | mbank akcje | echo investment cena akcji | biomed kurs akcji | mwig40 akcje |

invest


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułKurs funta przyciąga spekulantów, na AUD rekordowa krótka pozycja – pozycjonowanie Forex
Następny artykułZwyżki kontraktów potwierdzają status złota jako bezpiecznej przystani
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here