Naga MarketsW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info Bogusz Kasowski poruszył temat irańskiego przemysłu naftowego. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Iran radzi sobie pomimo sankcji Stanów Zjednoczonych

Podczas gdy sankcje USA wobec irańskiego przemysłu naftowego zmniejszyły eksport ropy naftowej członka OPEC o ponad 80%, sprzedaż produktów naftowych z Islamskiej Republiki utrzymuje się na wysokim poziomie prawie 500 milionów USD miesięcznie, jak wskazują dane dotyczące wysyłki i obliczenia Reutersa. Firma konsultingowa FGE szacuje, że eksport produktów Iranu wynosi 400 000-500 000 baryłek dziennie, Iran eksportował w sierpniu ponad 230 000 bpd oleju opałowego, wszystkie do Zjednoczonych Emiratów Arabskich – poinformował Bogusz Kasowski.

Te artykuły również Cię zainteresują
A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here