Naga MarketsIQeon to środowisko dla gier umożliwiające zakłady PvP na wyniki gier prezentowanych na platformie jak również i gry poza platformą. Co więcej, jest to jeden z niewielu systemów istniejących w świecie gier, który pozwala użytkownikom zarabiać na wynikach gier komputerowych.


Startup udostępnia również otwarty pakiet SDK, ułatwiający tworzenie gier hostowanych na platformie IQeon. Otwarty interfejs API i technologia inteligentnych kontraktów rewolucjonizują świat zakładów online. Zakłady dokonywane na IQeon mogą dotyczyć wyników turniejów przeprowadzanych na platformie lub rywalizacji w dowolnej innej grze istniejącej w Internecie.

IQeon jest już działającym produktem, a jedną z pierwszych gier, które można tam umieścić, jest IQClash Lite. Gra opiera się na technologii Blockchain i obejmuje sesje intelektualnych mini-quizów, w których gracze rywalizują ze sobą.

Specjaliści ds. Inwestycji i specjaliści z Blockchain oceniają poziom uruchamiania dość wysoko. ICORating dało projektowi wynik inwestycyjny niskiego ryzyka. ICOBazaar i ICOBench ocenili projekt 4.5 na 5 i ICORanker – 78 na 100.

Nie tylko platformy ratingowe dostrzegają wysoką jakość technicznej strony platformy i solidne cele biznesowe ustalone przez zespół zarządzający, ale doceniają ją także różni inwestorzy biznesowi na konferencjach, w których często uczestniczy zespół IQeon.

Wśród ostatnich konferencji i forów Blockchain odwiedzanych przez projekt to London Blockchain Week 2018, konferencja Blockchain w Thai, World Blockchain Summit itp. Efektem aktywnego uczestnictwa w wymienionych wydarzeniach są wywiady jakich udzieliliśmy blogerom z YouTube i kanałowi British Cryptonews, w których podkreślono jakie korzyści i plany na przyszłość wiążą się z platformą IQeon. Platforma pozyskała również nowych partnerów, którzy chętnie umieszczają swoje aplikacje i gry w ekosystemie IQeon.

30 stycznia 2018 r. rozpoczęła się oferta podstawowych tokenów, która potrwa do 13 marca 2018 r. Harmonogram wprowadzanych bonusów różni się w zależności od tygodnia ICO, w którym chciałbyś zainwestować w startup IQeon. Oznacza to, że jeśli zdecydujesz się wcześniej kupić IQN, bonus jest większy.

Nie przegap swojej szansy i zostań jednym z pierwszych inwestorów IQeon. Aby uzyskać więcej informacji, odwiedź oficjalną stronę IQeon.

Tartu mnt 83-205, Tallinn,
Estonia, Harju Maakond,
10115
marketing@iqeon.io
support@iqeon.io
https://iqeon.ioConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here