Naga MarketsIQeon to środowisko dla gier umożliwiające zakłady PvP na wyniki gier prezentowanych na platformie jak również i gry poza platformą. Co więcej, jest to jeden z niewielu systemów istniejących w świecie gier, który pozwala użytkownikom zarabiać na wynikach gier komputerowych.


Zespół IQeon ogłosił dodatkową przedsprzedaż tokenów ze względu na ogromne zainteresowanie projektem ze strony inwestorów. Godnym odnotowania szczegółem jest to, że oficjalny pre-ICO został zamknięty przed czasem ze względu na szybką sprzedaż. Druga runda przedsprzedaży IQN rozpoczyna się 8 stycznia i trwa do 15 stycznia 2018 r. Płatności są akceptowane w ETH i BTC. Minimalna kwota transakcji wynosi 1 ETH i wynosi 550 IQN. Należy pamiętać, że emisja tokena jest ograniczona będzie ich tylko 800 000!Powody, dla których IQeon odnosi tak wielkie sukcesy i jest uważany za bardzo obiecujący startup, to:

1. Zanim zespół IQeon wprowadził swoje pierwsze pre-ICO, które miało miejsce w grudniu 2017 roku, mogli już pokazać gotowy, działający produkt. Nie chwaląc się, ale niewiele startupów mogło sobie pozwolić na przedstawienie projektu w tak zaawansowanym stanie .

2. Ekosystem gier oparty jest na Ethereum Blockchain, który pozwala programistom na wprowadzanie kryptowalut i zapewnia najłatwiejszy sposób zarabiania na wynikach i osiągnięciach, jakie uzyskują zawodnicy w dowolnej grze.

3. Specjaliści od oprogramowania, którzy stworzyli platformę do gier IQeon, stworzyli wszystko, co było możliwe, aby ułatwić rozwój gier na całym świecie. Platforma zapewnia otwarte API i SDK i zaprasza innych twórców gier do współpracy. Dodatkowe korzyści to niewielka prowizja dla firmy tworzącej grę,  która zarabia na swoich grach zintegrowanych z platformą. Ponadto otrzymują oni niewielki przychód z każdego zakładu postawionego przez uczestników na wyniki gier.

4. Oczekuje się, że cena IQN, tokena IQeon, wzrośnie wraz z rosnącą liczbą użytkowników i twórców gier umieszczających swoje produkty na platformie. Technologia Blockchain zapewnia pełną anonimowość posiadaczom IQN i chroni krypto-walutę przed kradzieżą, oszustwami i innymi rodzajami fałszerstw. Kryptowaluta IQeon będzie również działać jako środek wymienny, aby umożliwić użytkownikom wymianę IQN na inne kryptowaluty, a nawet używać jako środek płatniczy.

I wreszcie, najważniejszym powodem, dla którego projekt IQeon jest tak wysoko ceniony, są sprawni menedżerowie, którzy z powodzeniem pracowali przy wielu innych projektach.

IQeon Senior Figures and Advisors

Dyrektorem generalnym projektu IQeon jest Vadim Dovguchits, któremu udało się zainwestować ponad 2 miliony USD w ten startup. CSO of IQeon to Igor Podlesny. Ma ponad 18-letnie doświadczenie w rozwiązaniach fintech, uruchamianiu startupów i promowaniu usług IT. Alexandr Paramonov jest organizatorem projektu, działającym od ponad 10 lat w zakresie praw do gier online, uruchamiania i praw do projektów Blockchain. Stanowisko doradcy finansowego IQeon zajmuje Alexandr Samoilo. Alexandr jest także dyrektorem finansowym instytucjonalnej firmy inwestycyjnej ABA Marketing. Zespół IQeon ma również silny zespół doradców. Wśród nich jest znany na całym świecie konsultant biznesowy i ekspert ds. Miningu , Richard Dilendorf oraz konsultant finansowy ds. Finansów, Genadijs Dola.

Tartu mnt 83-205, Tallinn,
Estonia, Harju Maakond,
10115
marketing@iqeon.io
https://iqeon.ioConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here