Naga MarketsKurs cyfrowego PolsatuDziś Ipopema Securities wydała wydała raport, który wskazuje, że spółki Cyfrowy Polsat oraz Play otrzymują podwyższoną rekomendację do “kupuj”. Chociaż obie spółki są w bardzo ciekawych miejscach z technicznego punktu widzenia, Cyfrowy wydaje się być bardziej korzystny w tym wypadku. Zwróćmy uwagę na wykresy H4 spółki.

  • Podczas czwartkowej sesji Ipopema Securities wydaje rekomendację wobec Play i Cyfrowy Polsat
  • Obie spółki otrzymują podwyższoną rekomendację do “kupuj”
  • Spółki wydają się z technicznego punktu widzenia w interesującym miejscu
  • Cyfrowy Polsat z cena docelową na poziomie 33 zł, Play na poziomie 35 zł

Cyfrowy Polsat oraz Play z podwyższoną rekomendacją

Dzisiejsza sesja obejmuje m.in wydaniem rekomendacji wobec Play oraz Cyfrowego. W raporcie analitycy piszą, krótko ale na temat: “W sektorze naszymi top pickami są Cyfrowy Polsat i Play Communications z uwagi na ich solidną powtarzalną generację gotówki i poprawiające się trendy w przychodach. Preferujemy Cyfrowy Polsat i Play Communications od Orange Polska, gdzie spodziewamy się presji na generacje gotówki ze strony dalszych nakładów na sieć FTTH“.

Analitycy podnoszą rekomendację obu do poziomu spółek “kupuj” z ceną docelową dla Cyfrowego Polsatu na poziomie 33 zł za akcję oraz Play z ceną 35 zł za akcję. Przy obecnych poziomach obie spółki dają szansę zatem na ponad 20 procentowy wzrost podczas kolejnych tygodni. Perspektywa wydaje się być interesująca.

wykres Cyfrowy polsat H4 17.09.2020
Cyfrowy polsat H4 17.09.2020

Z czysto technicznego punktu widzenia spółka Cyfrowy Polsat spada do ważnego wsparcia i tym bardziej stanowi to dobre miejsce do obserwacji dalszych sygnałów na rynku. Jeśli struktura utrzyma rynek przed ew. spadkami można będzie spodziewać się dalszych wzrostów rynku nawet do zakresu 30,20 zł za akcję w pierwszej kolejności, gdzie znajduje się widoczny opór dla spółki.

Autorem raportu jest Marcin Nowak. Artykuł jest skrótem raportu przygotowanego przez Ipopema Securities, którego dystrybucja nastąpiła 9 września 2020 roku, o godzinie 09:06. Wymagane prawnie informacje dotyczące rekomendacji domu maklerskiego zostały zamieszczone poniżej:

Cyfrowy Polsat discplaimerConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here