Naga MarketsIpopema 21 FIZAN zaprasza do sprzedaży ok. 6,61% akcji VRG po 2,55 zł za sztukęIpopema 21 FIZAN – spółka zależna Ipopema Securities – ogłosił zaproszenie do sprzedaży nie więcej niż 15 500 000 akcji VRG, stanowiących około 6,61% ogólnej liczby głosów i liczby akcji w kapitale zakładowym, po 2,55 zł za akcję, podał podmiot pośredniczący Ipopema Securities.

Proponowana cena zakupu akcji nabywanych wynosi 2,55 zł za jedną akcję nabywaną, podano także

“Na dzień sporządzenia niniejszego zaproszenia Ipopema 21 FIZAN posiada 26 633 277 akcji spółki reprezentujących 11,36% kapitału zakładowego spółki oraz uprawniających do 11,36% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu spółki” – czytamy w dokumencie.

Te artykuły również Cię zainteresują
Termin rozpoczęcia przyjmowania ofert sprzedaży to 9 grudnia, a termin zakończenia przyjmowania ofert to 15 grudnia. Przewidywana data przeniesienia własności akcji nabywanych (nabycie oraz przeniesienie własności akcji nabywanych na Ipopema 21 FIZAN) to 22 grudnia.

Proponowana cena zakupu akcji nabywanych wynosi 2,55 zł za jedną akcję nabywaną, podano także.

“Ipopema 21 FIZAN zastrzega sobie prawo do zmiany ceny zakupu. W przypadku zmiany ceny zakupu stosowna informacja zostanie podana do publicznej wiadomości w sposób, w jaki zostało podane do publicznej wiadomości niniejsze zaproszenie, jak również opublikowana na stronie internetowej Domu Maklerskiego” – czytamy także.

VRG specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn. Od 2000 r. podstawą strategii spółki jest koncentracja wokół funkcji “operatora” marek, projektanta odzieży i dystrybutora na rynku detalicznym. Jej skonsolidowane przychody w 2019 r. wyniosły 1 068 mln zł.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here