Naga Marketssaudi aramcoW poniedziałkowym wydaniu programu Surowcowe.info prowadzonego przez Bogusza Kasowskiego poruszono temat jednego z największych IPO w historii, spółki Saudi Aramco, która ustaliła cenę akcji na poziomie 8,53 USD. Co więcej omówiono również najważniejsze wydarzenia rynkowe i przenalizowano sytuację na wykresach. Surowcowe.info to program emitowany na antenie telewizji Comparic24.tv, z którego poznasz najświeższy przegląd notowań na rynku surowców. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszego materiału.


Saudi Aramco będzie największym IPO w historii?

Poinformowało również o zebraniu $25,6 mld, co bije rekord z 2014 roku należący do Alibaba Holding Group ($25,0 mld).

Oznacza to wycenę naftowego giganta na poziomie $1,7 biliona czyli o prawie 30% wyższą wartość rynkową niż dotychczasowy lider – spółka Apple wyceniana na $1,2 biliona. Nie podano daty wprowadzenia spółki do obrotu na saudyjskiej giełdzie, ale niepotwierdzone źródła mówią o 11 grudnia – oznajmił Bogusz Kasowski.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here