Naga MarketsProgramiści z MetaQuotes nie spoczywają na laurach. Ze względu na sporą konkurencję na rynku mobilnych platform transakcyjnych najnowsze usprawnienia MetaTradera dotyczą… aplikacji dla systemu iOS. Ale nowy build dla MT5 to nie wszystko czym zaskakuje MetaQuotes. 


Do tej pory użytkownicy iOS mogli bez przeszkód korzystać z rachunków podpiętych do dużej platformy na komputerach stacjonarnych również na swoich telefonach czy tabletach. Sytuacja komplikowała się, gdy użytkownik chciał założyć nowy rachunek – wówczas trzeba było to zrobić za pośrednictwem komputera.

Najnowsza aktualizacja MetaTrader 5 na urządzenia mobilne niweluje ten błąd i jak zapewniają programiści – cały proces rejestracji rachunku może odbyć się za pośrednictwem telefonu bądź tabletu. Wystarczy wypełnić formularz, dołączyć dwa dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość a resztą zajmie się już zespół MetaQuotes.

Najnowsza nakładka na MT5 niweluje również uciążliwe błędy w wyświetlaniu wiadomości email z poziomu platformy. Umożliwiono również dołączanie do maili załączników – maksymalny rozmiar pliku nie może jednak przekroczyć 8Mb.

Masz swoją stronę? Skorzystaj z kalendarza MetaQuotes

Analiza fundamentalna, podobnie jak portal dotyczący inwestycji nie może obyć się bez kalendarza makroekonomicznego. W maju, na stronie głównej mql5.com pojawiła się zakładka właśnie z tym narzędziem. Dziś, programiści MetaQuotes dzielą się nim z innymi.

Kalendarz MetaQuotes nie różni się użytecznością od innych – do dyspozycji mamy publikacje z Stanów Zjednoczonych, Japonii oraz terenu Unii Europejskiej. Administratorzy witryn internetowych mogą dodać widget kalendarza dzięki krótkiemu skyptowi dostępnemu na stronie.

Czy wiesz, że…

Comparic również posiada swoje narzędzia? Sprawdź nasz kalendarz makroekonomiczny, tabelę swap czy kalkulatory...Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here