Naga MarketsPortal Comparic.pl razem z Windsor Brokers mają przyjemność zaprosić Państwa na webinar zatytułowany: “ Inwestycyjne fakty i mity. Co warto śledzić, a czego należy unikać na rynku”. Webinar odbędzie się już dziś we wtorek 24 stycznia 2017 roku o godzinie 18:00.


Trading na rynku kapitałowym obrasta całą masą mitów, z których tylko część jest zgodna z prawdą. Przyjrzymy się rekomendacjom banków, gorącym news-om, zasadzie podążania za trendem. Jak również kopiowaniu zachowań innych traderów oraz popularnym sloganom typu: “pozwól zyskom rosnąć”, “trend jest twoim przyjacielem”, “szybko ucinaj straty”.

Te artykuły również Cię zainteresują
Bezpłatny webinar – Inwestycyjne fakty oraz mity.

Każda zarejestrowana osoba otrzyma link do nagrania po zakończeniu webinaru. Jeżeli nie pasuje Ci termin lub data spotkania i tak warto się zapisać, aby obejrzeć je w innym czasie!
Zobacz również pozostałe styczniowe webinary z Windsor Brokers.

Jednym z poruszanych tematów będzie rekomendacja dla akcji CDP:

Styczeń 2014 dwa duże polskie banki inwestycyjne rekomendują „KUPUJ” akcje CD PROJEKT. Ma to miejsce na samym szczycie kursu i 1,5 miesiąca później cena akcji spada niemal 30%. Ten i inne przypadki omówimy podczas wtorkowego webinaru.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

2 KOMENTARZE

  1. Moim zdaniem nie warto słuchać rekomendacji banków. Mówią kupuj akcje, a sami po cichu sprzedają ogromne ich pakiety. I zanim ktokolwiek się zorientuje co robią, jest za późno.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here