Naga Markets
Cezary Graf

Najnowszy tweet autorstwa Cezarego Grafa dotyczy prognoz dla rynku złota na 2023 rok. Zdaniem autora, żółty metal będzie się podobnie zachowywał jak drewno w roku 2021, co może sugerować, że zobaczymy okres dynamicznego wzrostu. Graff uważa jednak, że złoto jest “totalnym majątkowym No Brainerem”, co jest skrótem myślowym i oznacza, że inwestycja w ten surowiec jest praktycznie pozbawiona ryzyka. We wtorek 14 marca za uncję złota trzeba zapłacić nieco ponad 1900 USD.

Złoto jest proste, twierdzi Cezary Graf

Według Cezarego Grafa, potencjał spadku cen złota jest bardzo niski, a jednocześnie jego potencjał wzrostu jest ogromny. Oznacza to, że zdaniem doradcy majątkowego rynek złota w najbliższych latach może pozostać nadal stabilny i przynosić zyski dla inwestorów. Graff podkreśla również, że złoto jest prostym surowcem do inwestowania, a kluczowymi czynnikami sukcesu są dobry dealer, dobra moneta oraz dobry pomysł na przechowywanie.DOŁĄCZ DO SPOŁECZNOŚCI PURPLE TRADING HUB

Jednocześnie autor tweeta zauważa, że dla tych, którzy nie znają się na inwestowaniu w złoto sugeruje skorzystanie z jego konsultacji majątkowej, która pozwoli im nauczyć się podstaw i wybrać najlepszą strategię inwestycyjną. Warto jednak pamiętać, że inwestowanie w złoto, podobnie jak każda inna forma inwestycji, niesie ze sobą pewne ryzyko i wymaga dokładnej analizy sytuacji rynkowej oraz podejmowanie decyzji z pełną świadomością i odpowiedzialnością.

Złoto jest od wieków uważane za wartościowy metal i wciąż pozostaje popularnym wyborem dla inwestorów poszukujących bezpiecznej przystani dla swojego kapitału. W ostatnich latach ceny kruszcu były stosunkowo stabilne, ale wraz z niepewną sytuacją na rynkach finansowych, inwestorzy coraz chętniej zaczynają zwracać się w jego stronę.

Kurs XAUUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs XAUUSD na interwale dziennym, tradingview

Jednocześnie Cezary Graf uważa, że inwestowanie na rynku kryptowalut to “rzeźbienie w g*wnie”.

– Największe giełdy, stablecoiny, portfele mogą w każdej chwili upaść. Pora dorosnąć – apeluje Cezary Graf.

Dlaczego Purple Trading? – Jesteśmy Purple Trading, brokerem założonym przez grupę czeskich i słowackich pasjonatów tradingu. Naszym celem jest zapewnienie Ci uczciwych warunków handlowych, najnowocześniejszych technologii, a przede wszystkim bycie dla Ciebie równorzędnym partnerem. Wierzymy, że jest to właściwa droga do osiągnięcia sukcesu na rynkach finansowych – komentuje David Varga, współzałożyciel i CEO Purple Trading.Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Poprzedni artykułBitcoin najwyżej od czerwca 2022 r.! Kurs BTC przekroczył kluczową strefę oporu
Następny artykułJak zmienia się popyt na produkty różnych kategorii w Polsce pod wpływem inflacji
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.