Naga MarketsEkipa TRQPro zaprasza do udziału w kolejnym kwartale rozgrywek w ramach zmagań o tytuł Najlepszego Tradera TRQPro na platformach BitMEX, Bybit i Binance. 6 maja wystartuje czwarta odsłona cyklu dziewięciu miesięcznych lig tradingowych. Oficjalnym partnerem drugiej kwartalnej edycji Ligi TRQPro jest sieć kantorów kryptowalut FLYINGATOM, portal Comparic.pl objął wydarzenie patronatem medialnym.

  • Dotychczas odbyły się już 3 edycje rocznej Ligi
  • Warunkiem koniecznym dla uczestnictwa w Lidze jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja
  • Gracze mają do dyspozycji trzy giełdy do wyboru: BitMEX, Binance i Bybit

TRQPro zaprasza na 4. edycję trwającej przez rok Ligi

Dotychczas odbyły się już 3 edycje rocznej Ligi, w których udział wzięły dziesiątki traderów. W każdej z Lig walka toczyła się o atrakcyjne nagrody pieniężne o łącznej wartości kilku tysięcy złotych oraz pamiątkowe statuetki. TOP10 zawodników zdobywa punkty rankingowe w systemie znanym z wyścigów F1, które są sumowane co edycję w rankingu. Wyróżnia się ranking kwartalny i całoroczny.

Warto wspomnieć, że udział w Lidze jest zupełnie darmowy, a obsługa Ligi – na najwyższym poziomie. Zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie https://www.trqpro.pl/liga, który pojawia się po kliknięciu przycisku „Dołącz do Ligi”. Gracze mają do dyspozycji trzy giełdy do wyboru: BitMEX, Binance i Bybit. Każdy może więc grać z wykorzystaniem platformy, która mu odpowiada. Do cyklicznych odczytów wykorzystywane są klucze API, które gracz podaje przy rejestracji. Dzięki czemu ranking odświeżany jest cyklicznie bez wysiłku ze strony graczy.

WEŹ UDZIAŁ W LIDZE TRQPRO

Liga sprawdza długoterminową skuteczność traderów

W Lidze liczy się końcowy efekt. Wspólnym mianownikiem jest pomnożony kapitał startowy, a jak pokazały dotychczasowe rozgrywki – nie jest łatwo sięgnąć po zwycięstwo. W przypadku platformy BitMEX punktem odniesienia jest depozyt wyrażony w XBT. Dla pozostałych platform – Binance, Bybit – przeliczenia odbywają się w oparciu o stan USDT.

Warunkiem koniecznym dla uczestnictwa w Lidze jest zapoznanie się z regulaminem i jego akceptacja. Należy grać z wykorzystaniem konta z afiliacją TRQPro. Obowiązuje również startowy depozyt minimalny na przystępnym poziomie 0.005 XBT (BitMEX) lub 50 USDT (Binance, Bybit). Dzięki tym zabiegom możliwe jest sfinansowanie nagród i platformy internetowej bez wpisowego!

Nagrody w konkursie TRQPro

Warto wspomnieć o nagrodach, otóż są one w całości finansowane ze środków uzbieranych na koncie afiliacyjnym w trakcie trwania rozgrywek. Zwycięzca otrzymuje 30% opłat, drugi zawodnik zyskuje 20%, natomiast za trzecią lokatę przysługuje 10% prowizji. W poprzednich edycjach Ligi, udziały te dawały sumę około 2000 PLN. Dodatkowo pierwsza trójka otrzymuje pamiątkowe statuetki.

Z tytułu współpracy z FLYINGATOM, oprócz pamiątkowych pucharów, na pierwszą trójkę rozgrywek kwartalnych czekają bony o wartości 150/100/50 PLN do wykorzystania w sklepie internetowym FLYINGATOM. Lider rankingu rocznego otrzyma dodatkową nagrodę pieniężną na koniec rozgrywek rocznych.

Podsumowując, zapraszamy wszystkich chętnych do sprawdzenia swoich sił w kolejnej edycji miesięcznej Ligi TRQPro. To idealna okazja by dowieść swoich umiejętności pod presją rywalizacji. Udział w Lidze to prawdziwa gratka dla tych, którym brakuje dreszczyku emocji. Dołącz do Ligi i wpisz się na listę zwycięzców!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułEnerga: I. Waksmundzka-Olejniczak powołana na wiceprezesa ds. korporacyjnych
Następny artykułAkcjonariusze Ergisu zdecydowali o wycofaniu akcji z obrotu na GPW
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here