Naga MarketsNaucz się inwestować! Zapisz się na roczny cykl szkoleń z guru Traderów!

Znany polski broker XTB organizuje cykl 10 praktycznych szkoleń online, dzięki któremu poznasz ścieżkę procesów decyzyjnych doświadczonego inwestora. Indeksy, waluty, akcje – co kupić i kiedy? Dowiesz się tego podczas cyklu praktycznych warsztatów online z dr Alexandrem Elderem. Twoim celem będzie poznanie metod analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacja odpowiednich momentów inwestycyjnych.
Zapisy na stronie brokera – kliknij tutaj.
Te artykuły również Cię zainteresują
Dr Alexander Elder jest wyznawcą trzech M: Mind (Umysł), Method (Metoda) i Money (Pieniądze). Nauczysz się jak łączyć te elementy, aby odnieść sukces w inwestycjach. Dowiesz się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Nauczysz się jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.

XTB to największy polski broker i będący w pierwszej 20 największych na świecie. Szkoleniowcy XTB są uznawani za jednych z najlepszych w Polsce. Warto więc wziąć udział w szkoleniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here