Naga MarketsNaucz się inwestować! Zapisz się na roczny cykl szkoleń z guru Traderów!

Już tylko kilka dni zostało do rozpoczęcia cyklu szkoleń z dr Alexandrem Elderem, które organizuje znany polski broker XTB. Indeksy, waluty, akcje – co kupić i kiedy? Dowiesz się tego podczas cyklu praktycznych warsztatów online z dr Alexandrem Elderem. Twoim celem będzie poznanie metod analizy bieżącej sytuacji na rynkach oraz identyfikacja odpowiednich momentów inwestycyjnych. Kolejne szkolenie już 30 stycznia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisy na stronie brokera – kliknij tutaj.

Te artykuły również Cię zainteresują

 

Dr Alexander Elder jest wyznawcą trzech M: Mind (Umysł), Method (Metoda) i Money (Pieniądze). Dr Alexander Elder jest autorem książki „Zawód Inwestor Giełdowy”. Autor dzieli się z Czytelnikiem własnymi doświadczeniami i wiedzą, usystematyzowaną i sprawdzoną w praktyce. Wskazuje, jak osiągnąć sukces na giełdzie, łącząc znajomość systemów gry i zarządzania pieniędzmi z umiejętnością rozpoznawania psychologicznych aspektów rynkowej rywalizacji. która łączy w sobie wiedzę z zakresu analizy technicznej i finansów behawioralnych.

Na szkoleniu nauczysz się jak łączyć te elementy, aby odnieść sukces w inwestycjach. Dowiesz się jak poprzez odpowiednie nastawienie, opanowanie, wykorzystanie wiedzy i obserwacji znaleźć strategię na sukces. Nauczysz się jak zarządzać portfelem inwestycyjnym. A to wszystko poparte będzie praktyczną analizą aktualnej sytuacji rynkowej.
XTB to największy polski broker i będący w pierwszej 20 największych na świecie. Szkoleniowcy XTB są uznawani za jednych z najlepszych w Polsce. Warto więc wziąć udział w szkoleniu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here