Naga MarketsDla indywidualnego inwestora zysk z inwestycji może być obarczony ryzykiem, a możliwości inwestycyjne ograniczone. Jednakże, gdy osoby współpracują jako duża grupa, potencjał zarobków wzrasta, podczas gdy ryzyko niepowodzenia zmniejsza się. Jedną z takich grup jest platforma inwestycyjna Elirtex pozwalająca na inwestycje w startupy z wielu gałęzi gospodarczych.

Poznaj platformę Elirtex

Zlokalizowana w Wielkiej Brytanii firma Elirtex, posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie w inwestowaniu i rozszerzyła swoje usług o platformę tradingową dostępną dla każdego. Platforma pozyskuje środki od inwestorów instytucjonalnych, korporacyjnych oraz akredytowanych, ale akceptuje również płatności w Bitcoinach od wszystkich potencjalnych użytkowników – przyjmowane depozyty wahają się w granicach od zaledwie 0,005 do 1 BTC.

Elirtex zapewnia swoim uczestnikom szereg uprawnień. Po pierwsze, inwestycje mogą być wycofane w dowolnym momencie przez cały okres, o dowolnej porze dnia. Elirtex ubezpiecza 100% wszystkich inwestycji, a platforma zapewnia również ochronę przed atakami typu Distributed Denial of Service (DDoS). Wszystkie wpłaty są dokonywane w Bitcoinach i rejestrowane po otrzymaniu trzech potwierdzeń z sieci.

Jak działa Elirtex?

Elirtex inwestuje w biznes w wielu branżach, zapewniając im kapitał na rozszerzenie działalności i odniesienie sukcesu. Firma wykorzystuje również swoje doświadczenie rynkowe w celu zapewnienia cennych porad dla przedsiębiorstw, w które inwestuje, aby umożliwić im dalszy rozwój. Wśród wielu rodzajów inwestycji Elirtex znajdują się między innymi: leki, startupy technologiczne, franczyza automatów sprzedażowych i producenci żywności ekologicznej.

Część zysków jest również przeznaczana na rozwój i rozbudowę samej platformy. Fundusze te są wykorzystywane do promocji poprzez inicjatywy w firmie, platformie, ekosystemie, marketingu i ergonomii. Przyszłe efekty tych działań to m.in. aplikacja mobilna, tokeny emitowane w ramach nagrody, nowe biura oraz fundusz zabezpieczający przed potencjalnymi stratami finansowymi.

Program Poleceń

W dążeniach do ekspansji i rozwoju, Elirtex oferuje również elastyczny program rekomendacji dla wszystkich członków platformy. Każdy użytkownik utrzymuje unikalny link polecający. Kiedy nowi użytkownicy klikają w odnośnik, aby zarejestrować się na stronie, stają się oni pierwszym poziomem afiliantów osoby, do której należało hiperłącze. 10% wszystkich dokonanych inwestycji działa jako bonus dla polecającego. Jeśli osoby te polecają nowych użytkowników, stają się one drugi poziomem afiliantów dla pierwotnego użytkownika. Osoby polecające na poziomie 2 przyznają również 2% bonus od wszystkich inwestycji.

Każdy może wziąć udział w programie polecającym, niezależnie od tego, czy wcześniej zainwestował w Elirtex, czy nie! Z dużymi premiami za polecenie, można uzyskać znaczące zyski bez konieczności dokonywania jakichkolwiek inwestycji w Bitcoinach.

Więcej na stronie Elirtex.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here