Naga MarketsNoble Securities S.A. wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., przygotował cykl 9 spotkań pod tytułem #InwestStory – Do inwestowania jeden krok! Jest to pierwsza edycja cyklu spotkań. Start już 4 października br. w Krakowie.


#InwestStory – Do inwestowania jeden krok!

#InwestStory to cykl 9 spotkań przygotowanych przez dom maklerski Noble Securities S.A. oraz Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. Pierwsza edycja spotkań #InwestStory rozpoczyna się 4 października br. w Krakowie. Kolejne odbędą się: 11.10 w Gdyni, 18.10 w Katowicach, 24.10 w Poznaniu, 7.11 we Wrocławiu, 15.11 w Warszawie, 23.11 w Łodzi, 29.11 w Toruniu i 6.12 w Częstochowie. Wydarzenie zostało przygotowane z myślą o inwestorach chcących poszerzyć swoją wiedzę na temat rynku kapitałowego, a także osobach, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z giełdą.

Te artykuły również Cię zainteresują
Program spotkań koncentruje się na tematyce związanej z instrumentami notowanymi na GPW. Dzięki spotkaniom inwestorzy dowiedzą się jak inwestuje się w spółki dywidendowe, a także jaka jest różnica pomiędzy analizą fundamentalną a techniczną.

– Nadchodząca jesień zapowiada się bardzo intensywnie, dla osób zainteresowanych inwestowaniem dzięki pomysłowi #InwestStory. Przy wsparciu doświadczonych praktyków, początkujący inwestorzy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat instrumentów notowanych na GPW, jak również poznać zasady sporządzania rekomendacji czy przygotowania analiz fundamentalnych i technicznych. To doskonały wstęp do inwestowania dla wszystkich osób stawiających pierwsze kroki na warszawskim parkiecie, a dla GPW – kolejna, wartościowa inicjatywa edukacyjna, która ma przed sobą przyszłość – powiedział Jacek Fotek, Wiceprezes Zarządu Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

#InwestStory, to przedsięwzięcie, które jest doskonałą okazją do osobistego spotkania się inwestorów z analitykami, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji, jak i również współpracują z Gazetą Giełdy i Inwestorów „Parkiet” przy tworzeniu portfela fundamentalnego. Dodatkowo wszyscy uczestnicy będą mieli możliwość poznać przedstawicieli Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

Cieszymy się, że wspólnie z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie S.A. możemy zapoczątkować nasz cykl spotkań #InwestStory. Jestem przekonany, że spotkania będą przyjęte z dużym zainteresowaniem, a cel jaki nam przyświeca to bezpośredni kontakt z inwestorami, a także osobami, które chcą rozpocząć swoją przygodę na giełdzie i dostarczenie im praktycznej wiedzy, a także narzędzi pozwalających skutecznie działać na rynku kapitałowym – podsumowuje Grzegorz Zawada, Wiceprezes Zarządu, Noble Securities S.A.

Spotkania w ramach cyklu #InwestStory to również doskonała okazja do kuluarowych rozmów z przedstawicielami Giełdy Papierów Wartościowych oraz analitykami naszego domu maklerskiego, którzy na co dzień odpowiadają za sporządzanie rekomendacji. – dodał Grzegorz Zawada.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy dokonać rejestracji poprzez stronę internetową: inweststory.noblesecurities.pl.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here