Naga Marketsforex 5 sliderCzłowiek uczy się przez całe życie. Im więcej wie, tym lepiej może wykorzystać zdobytą wiedzę. Od kilku lat dom maklerski Noble Securities edukuje w dziedzinie rynku finansowego i inwestycji. Cykl spotkań #InwestStory to wiedza, doświadczenie ekspertów rynku kapitałowego przekazana wszystkim osobom zainteresowanym inwestycjami.


Zakończony w 2018 r. cykl 14 spotkań, podczas 70 godzin wykładów przeprowadzonych w ciągu niespełna 2 miesięcy zgromadził ponad 1100 zapisanych osób.

– Zeszłoroczne spotkania z cyklu #InwestStory cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Jest nam niezmiernie miło, iż mimo stacjonarnego charakteru tych szkoleń, wiele osób wzięło w nich udział. Tym razem chcemy szerzej edukować o możliwościach jakie daje rynek kapitałowy i inwestowanie w dostępne na nim instrumenty finansowe, dlatego też #InwestStory przechodzi do Internetu. Chcemy by każdy, bez względu na miejsce zamieszkania miał możliwość zdobywania wiedzy – mówi Iwona Ustach, wiceprezes zarządu Noble Securities S.A. dodając, że pierwsze z cyklu – szkolenie z zakresu rynku walutowego, odbędzie się już 9 października br. Cały cykl zakończy się 27 listopada webinarem, którego tematem przewodnim będzie efektywne oszczędzanie na własną emeryturę.

– Cykl #InwestStory to cykl szkoleń online zarówno dla początkujących i bardziej zaawansowanych inwestorów (…), cały czas można się zapisywać na środowe i kolejne, cykliczne szkolenia, które będą odbywały się co tydzień. Godzina jest stała, zapraszamy wszystkich zawsze o 18:00 – dodaje Adam Narczewski z Noble Securities.

„#InwestStory on-line” to cykl bezpłatnych webinarów zarówno dla początkujących jak i już doświadczonych inwestorów, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę. Spotkania te będą podzielone na bloki tematyczne opisujące różne instrumenty finansowe, formy oraz strategie inwestycyjne. Od czego zacząć przygodę na rynku kapitałowym, gdzie szukać wsparcia, jak stworzyć strategię oraz na jakie informacje zwracać uwagę, by ograniczać ryzyko inwestycyjne, to wszystko będzie tematem kolejnych szkoleń z cyklu „#InwestStory on-line”. Tym bardziej miło nam poinformować, iż portal Comparic.pl został partnerem medialnym tego wydarzenia.

Zainteresowanych wzięciem udziału zapraszamy do rejestracji

Zapisz się już dziś!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułRopa naftowa traci przez wojnę handlową – To warto wiedzieć
Następny artykułUNICEF przyjmuje darowizny w kryptowalutach
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here