Naga MarketsPodczas recesji rynek nieruchomości jest jednym z tych, który potrafi najmocniej ucierpieć. Czy w związku z tym inwestowanie w nieruchomości mieszkalne oraz użytkowe w tym czasie jest opłacalną inwestycją, a może zbyt dużym ryzykiem? Więcej na ten temat podczas konferencji Invest Cuffs Online opowiadał Wojciech Orzechowski prowadzący na co dzień Warsztaty Inwestowania w Nieruchomości (WIWN).


Nieruchomości vs kryzys. Czy inwestowanie w czasie recesji może być opłacalne?

Według obecnych szacunków ekspertów potencjalny kryzys finansowy wywołany koronawirusem może wpłynąć na spadek na rynku cen nieruchomości od kilku do nawet kilkudziesięciu procent. Czy dynamiczna przecena to dobry moment na zakup, czy też może w sytuacji ograniczonego zainteresowania przez konsumentów decydowaniem się na kupno lub najem nieruchomości warto wstrzymać się z taką decyzją? Więcej szczegółów w materiale:

Wojciech Orzechowski z WIWN od wielu lat zajmuje się rynkiem nieruchomości i śledzi trendy nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Jego doświadczenie oraz wiele zrealizowanych projektów, stanowią swego rodzaju natchnienie dla osób stawiających pierwsze kroki w obrocie nieruchomościami. Dzisiejszy świat stwarza nieograniczone możliwości zarobkowe i na pozór błahy zakup zdezelowanej nieruchomości, następnie jej remont i odsprzedaż, czyli jeden z rodzajów flipów nieruchomościowych może wygenerować zysk przewyższający średnie roczne wynagrodzenie.

Wykład przeprowadzony podczas Konferencji dla Inwestorów online. Spotkanie odbyło się w zastępstwie odwołanego Kongresu Invest Cuffs 2020. Subskrybuj kanał Portfel Polaka w serwisie YouTube i bądź na bieżąco.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here