Naga MarketsPortal Comparic.pl wraz z brokerem Interacive Brokers mają przyjemność zaprosić Państwa na specjalny przegląd sytuacji technicznej na globalnych rynkach finansowych. Bezpłatne spotkanie webinarowe odbędzie już w najbliższy wtorek, tj. 26 listopada 2021 r. o godzinie 18:00, a jego gospodarzem będzie Arkadiusz Jóźwiak.

  • Arkadiusz Jóźwiak zaprasza bezpłatny webinar 
  • W trakcie tego spotkania omówiona zostanie aktualna sytuacja na globalnych rynkach finansowych 
  • Prowadzący przedstawi analizę układów technicznych na najpopularniejszych instrumentach finansowych
  • W drugiej części spotkania analizie poddane zostaną także instrumenty wskazane przez uczestników webinaru 
  • Spotkanie odbędzie się już w najbliższy piątek o godz. 18:00
  • Sponsorem tego wydarzenia jest Interactive Brokers, sprawdź ofertę już teraz

Inwestowanie na globalnych rynkach
Przegląd sytuacji technicznych na wykresach

Jednym z najpopularniejszych sposobów analizy globalnych rynków finansowych jest analiza układów technicznych na wykresach. Przy pomocy dedykowanych narzędzi możemy w szybki sposób wyznaczyć bowiem punkty zwrotne, czyli miejsca, w których notowania mają wysokie prawdopodobieństwo zmiany kierunku ruchu.Dzieje się tak dlatego, ponieważ ruch ceny na wykresie tworzy różnego rodzaju cykle i jeżeli kiedyś coś się wydarzyło, jeżeli rynek już kiedyś odrzucił jakiś poziom to mamy bardzo duże prawdopodobieństwo, że w przyszłości również się to powtórzy albo przynajmniej będziemy mogli zaobserwować w tych okolicach jakąś reakcje.

Podczas zaplanowanego na najbliższy wtorek spotkania webinarowego omówimy aktualną sytuację techniczną na najpopularniejszych instrumentach finansowych oraz rynkach wskazanych bezpośrednio przez uczestników spotkania.

Wszystkie wykresy przeanalizowane zostaną zgodnie z zachowaniem podstawowych założeń analizy Price Action. Postaramy się więc wyznaczyć kluczowe i lokalne poziomy wsparcia/oporu a także linie trendu i tendencji.

Będzie to idealna okazja do zapoznania się z aktualną analizą globalnych rynków finansowych oraz podpatrzenia, jak takie rynki analizuje inwestor z wieloletnim doświadczeniem.

Weź udział w przeglądzie sytuacji technicznych na wykresach z Arkiem Jóźwiakiem

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: intercars akcje | kernel kurs akcji | kernel akcje prognozy | kurs dolara | celon akcje wykres| notowania dow jones | pge notowania | dolar kurs |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułBlok po 22 – 25 listopada 2021: EUR/USD, Ropa WTI
Następny artykułStrategia PSV: DAX wykonuje zejście, ponad 420 punktów w spadku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here