Naga MarketsMarcus de mariaMarcus de Maria, genialny inwestor i niesamowity mówca, 17, 24 i 30 września poprowadzi bezpłatne konferencje internetowe, na których chce pokazać, że wolność finansowa jest w zasięgu ręki. Marcus przez blisko półtorej godziny będzie na żywo prowadził szkolenie on-line. Jest to niepowtarzalna okazja aby poznać jego techniki inwestycyjne. Marcus będzie udowadniał, że wystarczy dosłownie 10 minut dziennie na inwestowanie, które daje 35% rocznie. Natomiast w dniach 10-12 października Kraków, Warszawa, Gdańsk będzie można spotkać Marcusa na żywo.

Zobacz zaproszenie Marcusa na to wydarzenie.

Marcus przedstawi unikalną strategię, którą można stosować na wielu rynkach i dostosować indywidualnie do czasu, jakim się dysponuje. Przekazując darmową wiedzę, chce być inspiracją dla ludzi, których celem jest osiągnięcie wolności finansowej. Chce pokazać, że aby osiągnąć sukces na rynkach inwestycyjnych kluczem jest oprócz sprawdzonej strategii – odpowiednie myślenie.

Kim jest Marcus?

Dziś, Marcus jest rozpoznawalnym mówcą wykładającym na temat mechanizmów rynku giełdowego, ale także tworzenia życiowego bogactwa. Niezależny finansowo, z nieruchomościami na 5 kontynentach. Ale nie zawsze tak było. Nie tak dawno temu Marcus mieszkał na podłodze u swojego brata, mając ponad 100 tysięcy funtów długu. Wtedy uświadomił sobie, że sposób myślenia jaki doprowadził go do tamtej sytuacji, musi być zupełnie inny, aby go z tej sytuacji wyprowadzić. Poprzez wypracowanie swojej skutecznej strategii inwestycyjnej, osiągnął sukces na wielu rynkach. Teraz, jego celem jest  “Uczyć innych, jak osiągnąć to samo”.

Jego praktyczny i trafiający do każdego styl połączony z osobliwą nutą humoru, pasją, a przede wszystkim integralnością i uczciwością zapewniają mu znalezienie natychmiastowego połączenia z dowolną publicznością.

Zapisz się na konferencję już teraz, kliknij tutaj.

Zarezerwuj miejsce na bezpłatną konferencję internetową Marcusa de Maria, która odbędzie się 17 września o godz. 19. Webinar będzie w 100% tłumaczony!

Zmiana myślenia to początek sukcesu – wywiad z Marcusem de Maria.

Obecnie w czasopismach i magazynach można natrafić na coraz więcej ogłoszeń zapraszających na programy i seminaria dotyczące tworzenia życiowego bogactwa. Zazwyczaj obiecują one, że jest się w stanie stać milionerem niemalże z dnia na dzień. Czym różnią się Twoje seminaria?

Nie mamy nic wspólnego z seminariami i programami tworzenia życiowego bogactwa, oferującymi stanie się milionerem z dnia na dzień. Żeby stworzyć prawdziwe bogactwo trzeba najpierw pracować i co najważniejsze zmienić swój sposób myślenia, ponieważ wszystko jest w naszym umyśle. Dopóki będziemy wierzyć w to, że bogactwo przyjdzie z dnia na dzień, dotąd będzie ono nierealne. Potrzebujesz dobrego szkolenia i wsparcia. Dobra wiadomość jest taka, że każdy może stać się bogatym dopasowując swoje działania indywidualnie do czasu, jakim dysponuje. Mamy absolwentów, którzy podejmumąc inteligentne decyzje inwestycyjne rozpoczęli swoje projekty na rynku obligacji, nieruchomości, w marketingu internetowym lub rozkręcając własny biznes. Takim sposobem zmierzają oni w kierunku osiągnięcia wolności finansowej, przy stałym tempie pracy.

Jak Ty początkowo stałeś się bogaty?

Po pierwsze i myślę, że najważniejsze stałem się bogaty w moim własnym umyśle, zanim rzeczywiste, fizyczne pieniądze były w moim posiadaniu. Ja wiem, że to nie jest odpowiedź jaką pewnie niektórzy chcieliby usłyszeć, ale to bardzo ważne aby zrozumieć, że cokolwiek chcemy osiągnąć musi najpierw wydarzyć się w naszej głowie, zanim stanie się to rzeczywistością.

Mój sukces finansowy rozpoczął się od inwestycji i sprzedaży na rynku obligacji i nieruchomości. To odzwierciedlenie tego, czego uczymy, jednocześnie apelujemy do naszych absolwentów, by nie polegali na jednym, dwóch, czy nawet pięciu filarach bogactwa (marketing internetowy, biznes, kariera, nieruchomości, papiery wartościowe), ale aby wybrali tak dużo filarów z tych pięciu dostępnych, by skupić się na wielu źródłach przychodu. Jest to uniknięcie scenariusza, kiedy główny żywiciel rodziny traci swoje jedyne źródło dochodu (swoją pracę) i cała rodzina zaczyna się zadłużać.Wszyscy nasi absolwenci skupiają się na tylu źródłach przychodu na ile jest to możliwe, dopóki nie znajdą tego co pasuje im najbardziej. O tym właśnie będę mówił na wrześniowych konferencjach.

Co sprawiło, że postanowiłeś prowadzić seminaria inwestycyjne?

Są dwa główne powody, dla których zacząłem prowadzić seminaria inwestycyjne. Kiedy uczyłem się strategii tworzenia bogactwa, zdałem sobie sprawę jak bardzo nieadekwatna była moja edukacja finansowa, a także zdałem sobie sprawę, że nie płynę sam na tej łodzi. Większośc ludzi nie została nauczona w szkole żadnej techniki tworzenia bogactwa.
W całym kraju prowadziliśmy darmowe seminaria, także w szkołach.

To wszystko jest świetne dla ludzi, którzy są wystarczająco zamożni, aby móc uczęszczać na Twoje szkolenia, inwestują w nieruchomości, w akcje, itp. , ale co powiedziałbyś komuś, kto jest mocno zadłużony i nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić, że może stać się wypłacalny, co wtedy?

To jest właśnie główny sens szkoleń. Faktem jest, że większość ludzi nie jest w stanie wyobrazić sobie tego, dowodząc że to psychika i sposób myślenia powinny być najpierw zmienione. Zbyt wiele ludzi sądzi, że to umiejętności są kluczem do sukcesu. W rzeczywistości to tylko 20% tworzenia bogactwa. Sposób myślenia i nastawienie stanowią 80% sukcesu. Odpowiedzią na pierwszą część pytania są ludzie, którzy przychodzą na nasze seminarium zadłużeni, a wychodzą wolni od długów. Jednakże, jeśli czujemy, że ktoś jest za bardzo zadłużony, nie jesteśmy chętni do zaakceptowania tego stanu. Wtedy wysyłamy go do ludzi, którzy są w stanie wyciągnąć go z zadłużenia.

Jaką jedną radą mógłbyś podzielić się z czytelnikami, która sprawiłaby rzeczywistą, pozytywną zmianę w ich finansowej pomyślności?

Jest tak wiele rzeczy, którymi chcielibyśmy się podzielić, podczas gdy pragniemy dać zwięzłą, treściwą odpowiedź w jednym zdaniu. Jesteśmy świadomi, że jest tak wiele części łamigłówki, którą trzeba poukładać, by osiągnąć sukces w bogactwie, jak i we wszystkim bez wyjątku.
Jednakże, jeśli mielibyśmy dać jedną radę to brzmiałaby ona tak: podążaj za kimś, kto jest właśnie tam gdzie Ty chciałbyś być. Zaproś go na obiad lub drinka i wydobądź od niego ścisłą strategię działania, które doprowadziło go do bogactwa – im więcje detali, tym lepiej.
To jest właśnie odpowiedź na to, dlaczego nasi wykładowcy składają się z siedmiu ekspertów bogactwa, których wspólne aktywa opiewają na 60 milionów dolarów, stąd nasi absolwenci mogą uczyć się od najlepszych. To są ludzie, którzy są bogaci i są w stanie nauczać, co znaczy, że są w posiadaniu czegoś bardzo rzadkiego.

Wspomóż nas! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski pod artykułem.

Ponieważ cały portal jest dostępny dla czytelników za darmo, zarabiamy tylko na ruchu. Możesz nas wesprzeć i nic Cię to nie będzie kosztowało. Zapraszamy do polubienia naszego fanpage’a, wpisania adresu e-mail w newsletter (pomarańczowa strzałka u góry) oraz subskrypcji konta Youtube.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

2 KOMENTARZE

  1. Sprzedaż 3 drogowa…

    Darmowy marketing -> płatne szkolenie żeby zrobić smaczek -> dużo droższe szkolenie.

    Tak widać działa teraz rynek…

  2. Po powyższym szkoleniu nie można zacząć samodzielnego inwestowania, ponieważ Marcus nie przedstawił jasno zasad strategii i wyświetlił kilka screen’ów z rynku. Zdecydowana większość stanowsił szum marketingowy i namowa na płatne szkolenie w Lodnynie (ewentualnie w Polsce) w cenie ok. 8000 + VAT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here