Naga MarketsPo wczorajszym, jubileuszowym Trading Jam Session i wystąpieniu pomysłodawcy kolektywu traderów, Rafała Zaorskiego oraz jego spektakularnym trejdzie na 2,5 mln PLN, dziś przyszedł czas na kolejne, 101. już spotkanie z cyklu Trading Jam Session. Czym tak na prawdę jest TJS zapewne nikomu nie trzeba tłumaczyć. Tym razem organizatorzy zaprosili Radosława Chodkowskiego, Inwestora indywidualnego, autora bloga “Humanista na giełdzie”, prowadzącego też kanał w serwisie YouTube. Radosław w swoim podejściu inwestycyjnym kieruje się głównie wskazaniami analizy technicznej, wykorzystując trendy oraz swingi cenowe. Wyznaje zasadę, że w inwestowaniu chodzi głównie o to, aby nie przeszkadzać rynkowi w zarabianiu dla nas pieniędzy.

O godz. 12:00, w trakcie wystąpienia pokaże na przykładzie swoich własnych, realnych transakcji, jak można wykorzystać certyfikaty ING Turbo w zmiennych warunkach rynkowych. Transakcje będą miały charakter zarówno spekulacyjny, jak i zabezpieczający.

Obejrzyj transmisję na żywo

Miło nam również poinformować, że Radosław Hodkowski będzie jednym z prelegentów tegorocznej edycji konferencji FxCuffs w Krakowie. Przyjdź i spotkaj się z Humanistą na giełdzie już 16 i 17 marca 2018r. w ICE Kraków Congress Centre.

Odbierz darmowy bilet!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułBOŚ: Rekomendacja “trzymaj” dla Eurocashu i “kupuj” dla Vindexusa
Następny artykułStalexport Autostrady z mniejszym zyskiem niż przed rokiem
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here