Naga MarketsRynek kryptowalut budzi coraz większe zainteresowanie wśród inwestorów. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom traderów XTB stale dostarcza materiały o wartości merytorycznej oraz organizuje szkolenia, podczas których specjaliści przedstawiają praktyczne podejście do inwestowania na tym rynku.


Miło nam poinformować, że już za tydzień, w czwartek 31 sierpnia 2017 o godz. 19:00 odbędzie się otwarte webinarium “Jak inwestować w kryptowaluty“, organizowane przez X-Trade Brokers DM SA., które poprowadzi Przemysław Lik.

BIORĘ UDZIAŁ W WEBINARZE

Podczas webinarium dowiesz się:

  • Gdzie w bezpieczny sposób (bez ryzyka upadku giełdy) inwestować na Bitcoinie i innych kryptowalutach
  • Jakich narzędzi używać do analizy kursu kryptowalut
  • Jak składać transakcje kupna i sprzedaż
  • Jak analizować sytuację techniczną i fundamentalną na kryptowalutach

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji na szkolenie internetowe.

O prowadzącym

Wiedzę z zakresu inwestowania oraz strategii inwestycyjnych zdobywałem studiując ekonomię na Uniwersytecie Łódzkim. Moja praca magisterska dotycząca wykorzystywania ciągu liczb Fibonacciego do konstruowania strategii inwestycyjnych to odzwierciedlenie moich wieloletnich zainteresowań. Od lat specjalizuje się w analizie technicznej, w szczególności w geometrii rynkowej, którą stosuję do własnych inwestycji na rynku kontraktów terminowych na indeksy. Prowadzę szkolenia z zakresu analizy technicznej oraz fundamentalnej dla Klientów XTB. Wielokrotnie reprezentowałem firmę w mediach branżowych. W 2009 roku zdobyłem licencję Maklera Papierów Wartościowych z Uprawnieniami do Doradztwa Inwestycyjnego (nr lic. 2321).tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here