Naga MarketsZbliżenie na monetę 1 złoty PLNPolskie dane makroekonomiczne powinny zachęcać inwestorów do inwestowania w kapitał polski i w złotówkę twierdzi Maciej Leściorz z CMC Markets w najnowszym odcinku Artystów Rynków, emitowanym 23 sierpnia 2019 r. W programie prowadzonym przez Jacka Brzeskiego znanego z anteny Polsat News zwrócono uwagę na ostatnią silną deprecjację polskiego złotego m.in. 15 sierpnia, który był momentem krytycznym. Serdecznie zapraszamy na kolejny przegląd najważniejszych i najciekawszych wiadomości z świata finansów.


Najbardziej zaniepokojeni są posiadacze kredytów frankowych

Pod nieobecność inwestorów z polski i całego sektora bankowego przy znacznie mniejszej płynności doszło do silnej presji podażowej na polski złoty. Potem złotówka nieco odbiła, choć bilans ostatnich kilkunastu dni nie jest dobry, a względem prawie wszystkich walut traci, nawet w stosunku do funta szterlinga. Frank na poziomie 4,00 zł posiada bardzo istotne wsparcie. Jednak winowajcą nie jest sytuacja gospodarcza w Polsce, lecz polski złoty pozostaje pod wpływem kursu EUR/USD i rynków globalnych – oznajmił Maciej Leściorz.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVtokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDonald Trump najbardziej wpływowym politykiem na świecie
Następny artykułUkradli Bitomat z centrum handlowego! Nagrały ich kamery monitoringu
Redaktor Comparic.pl. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Od 2009 roku związany z rynkami finansowymi, bez których, jak podkreśla wielokrotnie, nie wyobraża sobie życia. W latach 2016 - 2018 członek projektu Domu Traderów. Specjalizuje się w geopolityce, która w jego ocenie ma kluczowy wpływ na kształtowanie długoterminowych trendów na rynkach. Wyznaje holistyczne podejście do handlu i liczy się dla niego każda, nawet najmniejsza rynkowa przewaga. Współtwórca analizy stref wolumenowych, nie uznaje subiektywizmu w spekulacji, zagorzały zwolennik odpowiedzialnego zarządzania ryzykiem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here