Naga Markets“Kiedy zarabiają, nie ma podziękowań. Kiedy tracą pieniądze, nazywają to oszustwem.” – takimi słowami odpowiada kontrowersyjny, rzekomy milioner i promotor kryptowalut Wong Ching-kit (aka Mr. Coin), który sprzedaje maszyny do wydobywania bitcoinów.

Wong został niedawno aresztowany przez policję w związku z różnymi oskarżeniami ze strony społeczeństwa. Czterech inwestorów publicznie domagało się zwrotu swoich pieniędzy.

Wong odrzuca roszczenia inwestorów

Inwestorzy z Hong Kongu ubiegają się o zwrot od Wong Ching-kita utraconych 3 milionów HKD (około 400 tysięcy dolarów amerykańskich). Ten jednak nie poczuwa się do odpowiedzialności za straty, jak powiedział:

“Kiedy zarabiają, nie podzielą się ze mną zyskiem. Ale kiedy tracą pieniądze, proszą mnie o zwrot pieniędzy.” Kontynuował: “Kiedy zarabiają, nie ma podziękowań. Kiedy tracą pieniądze, nazywają to oszustwem.”

W niedzielę wielu inwestorów krytykowało i skarżyło się, że strona na Facebooku Wong Ching-kit stale się promuje i przez to wprowadziła wielu inwestorów w błąd, ponieważ zainwestowali w “cyfrową walutę” zwaną “filecoin”.

Zobacz też: Japoński nadzorca zatwierdzi kryptowalutowe ETFy?

Mówi się, że wirtualna waluta “filecoin” przyniesie zysk w ciągu trzech miesięcy. Raporty pokazują jednak, że tak zwany “filecoin” nie działa jeszcze w trybie handlu. Co więcej, inwestorom powiedziano o możliwości zwrotu tylko wtedy, gdy moneta nie zostałaby uruchomiona na czas, ale inwestorzy informują teraz, że “obietnice zwrotu nigdy nie zostały dotrzymane”. 

Jeden z inwestorów stwierdził:
“Najpierw powiedziano mi, że mogę otrzymać zwrot pieniędzy, jeśli filecoin nie  zostanie uruchomiony na czas, ale kiedy poprosiliśmy o zwrot pieniędzy, [Wong] grał na zwłokę i odmówił zwrotu.”tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykuł“Szukamy, analizujemy, gramy – Ichimoku” 07.01.2019 USD/CAD
Następny artykułNajciekawsze setupy dnia – 7.01.2019
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here