Naga MarketsNowy tydzień przynosi kolejne negatywne informacje dotyczące pandemii koronawirusa. Co z dolarem i resztą walut? Zapraszamy na kolejny odcinek Świata walut Marka Rogalskiego – głównego analityka walutowego Domu Maklerskiego Banku Ochrony Środowiska. Jest to program z którego dowiesz się o wszystkich najważniejszych wydarzeniach, które miały wpływ na rynek walut, a także poznasz najaktualniejsze dane. Wejdź i dowiedz się co się dzieje w Świecie Walut aby być na bieżąco!


Rynek akcji pozostanie w długoterminowej bessie?

Nowy tydzień przyniósł nowe, negatywne informacje na temat COVID-19, a epicentrum pandemii stały się USA. Donald Trump wydłużył lockdown przynajmniej do końca kwietnia, ale otwarcie zaczyna mówić się o tym, że liczba ofiar może sięgnąć 200 tys., co oznaczałoby, że potrwa miesiące. Jak w takiej sytuacji odnajdą się rynki finansowe? Co z dolarem?

Najbliższe tygodnie lub nawet miesiące to będzie nauka cierpliwości dla inwestorów. Rynki musza nauczyć się żyć w długoterminowej bessie. Spadkowa fala C może trwać nawet kilka miesięcy, najczęściej to wyniszczający ruch dla wielu niecierpliwych uczestników rynku – powiedział analityk BOŚ.

Tymczasem indeks S&P 500 odbija w górę, a kolejne próby powrotu na minima są neutralizowane. Z kolei indeks dolara silnie zniwelował ostatnie wzrosty, jednak w ocenie eksperta jest spora szansa na powrót jego siły szczególnie w przypadku ponownych spadków na giełdach.

 – W momencie zagrożenia dolar nie ma sobie równych. Ucieczka do płynności zwiększa jego atrakcyjność na całym świecie  – dodał.

A jeśli interesujesz się finansami i biznesem oraz chcesz być na bieżąco z najciekawszymi informacjami z Polski, Europy i Świata, już teraz SUBSKRYBUJ nasz kanał. Będziesz niezwłocznie informowany o nowościach, które pojawiają się w telewizji Comparic24.TV oraz na naszym kanale. Zasubskrybuj kanał Comparic24.TVConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here