Naga MarketsWedług miliardera Marka Cubana ​​funkcjonalność inteligentnych kontraktów ethereum (ETH) i coraz liczniejsze przypadki użycia dają mu przewagę nad bitcoinem (BTC). W najnowszym wywiadzie dla podcastu The Unchained, właściciel Dallas Mavericks i gwiazda Shark Tank, podkreślił, że inwestorzy powinni kupować ethereum zamiast największego zasobu kryptowalutowego według kapitalizacji rynkowej. Kurs BTC/USD nieznacznie wzrasta pod koniec tygodnia oscylując w okolicach 58 500 USD.

  • Bitcoin ewoluował, aby być przede wszystkim środkiem przechowywania wartości
  • Ethereum posiada o wiele więcej wbudowanych narzędzi w jego organicznej i natywnej formie
  • Funkcje ETH pozwalają platformie i zasobom zasilać większość dynamicznie rozwijającego się sektora niezamiennych tokenów (NFT)

Ethereum: Inwestorzy coraz częściej używają ETH do kupowania NFT

Bitcoin i ethereum są faktycznie platformami, które umożliwiają wiele rzeczy. Jednak BTC w tej chwili naprawdę ewoluował, aby być przede wszystkim środkiem przechowywania wartości i bardzo trudno jest go wykorzystać do cokolwiek innego. Bitcoin staje się cyfrowym złotem i działa bardziej jako zabezpieczenie niż cokolwiek innego – powiedział Cuban.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ocenie miliardera ethereum posiada o wiele więcej wbudowanych narzędzi w jego organicznej i natywnej formie. Sama możliwość korzystania z inteligentnych kontraktów w sposób organiczny i natywny jest obecnie znaczącą różnicą.

To nie znaczy, że bitcoin nie ma usprawnień, które tworzą nową wartość i stwarzają nowe możliwości. Jednak naprawdę musisz pracować o wiele ciężej na bitcoinie niż na ethereum – dodał.

Gwiazda Shark Tank podkreśla, że ​​funkcje ethereum pozwalają platformie i zasobom zasilać większość dynamicznie rozwijającego się sektora niezamiennych tokenów (NFT), który zmierza w kierunku masowej adopcji. Rośnie również popyt na unikalne zasoby cyfrowe, a muzycy zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów wchodzą na rynek, taki jak The Weeknd i Tekashi 6ix9ine.

Gdy nowi użytkownicy wchodzą do sektora kryptowalut za pośrednictwem NFT, Cuban zwraca uwagę, że często będą musieli wchodzić w interakcję z platformą ethereum.

Ludzie używają ETH do kupowania NFT, do robienia większej liczby rzeczy, a inteligentne kontrakty po prostu sprawiają, że programowanie jest nieco prostsze. Oczekuje ewolucji do ETH2 w krótkim terminie. Myślę, że otrzymamy jeszcze więcej powodów, aby kupować ETH zamiast BTC, który jest tylko magazynem wartości – podsumował.

Kurs bitcoina (BTC) umacnia się pod koniec tygodnia

Notowania BTC/USD wzrastają w piątek do godziny 13:00 o 0,60% i oscylują w okolicach poziomu 58 500 USD. Dalsze umocnienie powinno doprowadzić do testu kwietniowego maksimum 60 103 USD z celem na historyczny szczyt 61 782 USD. Z drugiej strony dopiero spadek poniżej lokalnego minimum 55 442 USD otworzyłby drogę w kierunku wsparcia 50 360 USD.


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview
Kurs BTCUSD na interwale dziennym, tradingview

Zobacz również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania bitcoin | s p 500 | bitcoin prognozy 2020 | kurs biomed |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here