Naga Markets

Głosowanie w konkursie Invest Cuffs dobiegło końca. Nie oznacza to jednak, że wszyscy zdobywcy statuetek zostali już wyłonieni. Podobnie jak przed rokiem, znany krakowski artysta Marek Stankiewicz będący twórcą wszystkich statuetek od samego początku istnienia konkursu przygotuje w tym roku jedną, wyjątkową statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpi bursztynowe serce, a zyski z jej licytacji zostanie w pełni przeznaczony na wsparcie celów charytatywnych.

  • Fundacja Invest Cuffs jako organizator największych w Europie targów zrzeszających branże rynku inwestycyjnego, wspiera edukację i rozwój rynków finansowych
  • Statuetkę „Inwestorzy Dzieciom” wyróżnia bursztynowa spinka w kształcie serca, liczymy więc na wielkie serca i zaangażowanie wystawców, gości targów Invest Cuffs 2023 oraz pozostałe osoby
  • Weź udział w licytacji – link dostępny w tym miejscu

Wesprzyj podopiecznych Fundacji Embrace

Fundacja Invest Cuffs będąca organizatorem jednych z największych Targów i Konferencji zrzeszających branże rynku inwestycyjnego w Europie od lat wspiera edukację i rozwój uczestników rynków finansowych. Fundacja stawia sobie za cel także wsparcie osób najbardziej potrzebujących.Z tego właśnie powodu, w ramach tegorocznej edycji Expo Invest Cuffs na specjalną aukcje charytatywną wystawiona została wyjątkowa statuetka, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpiło bursztynowe serce.

Zyski z jej licytacji zostaną w pełni przeznaczone na wsparcie działalności Fundacji Embrace w realizacji jej celów i inicjatyw edukacyjno-rozwojowych dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej.

BIORĘ UDZIAŁ W LICYTACJI

– Invest Cuffs to nie tylko biznes i inwestycje. W naszych działaniach nie zapominamy o filantropii, dlatego przy okazji tegorocznej edycji konferencji Invest Cuffs podobnie jak w zeszłym roku Marek Stankiewicz krakowski artysta i twórca wszystkich statuetek wręczanych w ramach naszego konkursu przygotuje jedną, wyjątkową i niepowtarzalną statuetkę, w której tradycyjną spinkę w mankiecie zastąpi bursztynowe serce, a zysk z jej licytacji zostanie w pełni przeznaczony na wybrany przez nas cel charytatywny. W tym roku jest nim wsparcie działalności Fundacji Embrace w realizacji jej celów i inicjatyw edukacyjno-rozwojowych dla podopiecznych placówek opiekuńczo-wychowawczych, domów dziecka oraz dzieci i młodzieży znajdującej się w trudnej sytuacji życiowej i materialnej – wskazuje Joanna Wenus, Chief Financial Officer Fundacji Invest Cuffs.

Licytacja statuetki dostępna jest poprzez serwis Allegro.

Aukcja trwa do piątku, 24 marca 2023 r. do godziny 19:00Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>
  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułWall Street w mieszanych nastrojach po decyzji Fed. Powell idzie “va banque”?
Następny artykułJustin Sun, Lindsay Lohan, Akon i inni celebryci oskarżeni. Chodzi o sprzedaż tokenów TRX
Redaktor naczelny Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019 oraz Analityk Roku 2017, 2018 oraz 2021. To także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport, który za swoje analizy został wyróżniony statuetką Nexusa w kat. Analityk Roku 2019.