Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Po trwających od czerwca 2001 roku do sierpnia 2011 roku spadkach, kurs pary walutowej porusza się na północ. Mimo, że wzrosty te nie są zbyt dynamiczne, to biorąc pod uwagę, że obecnie po raz kolejny obserwujemy test linii tendencji wzrostowej, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ich kontynuacji.

USDCHF Monthly

Spoglądając na interwał tygodniowy zauważymy, że tym razem linia tendencji wzrostowej znajduje się również w okolicy lokalnego poziomu wsparcia. Jeżeli zatem wzrosty będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się nawet ponownego przetestowania poziomu 1.0300.

USDCHF Weekly

Za potencjalnymi wzrostami przemawiać może również fakt, iż już w miniony czwartek rynek pokonał lokalny opór, który obecnie re-testujemy od góry (jako wsparcie). Biorąc pod uwagę, że strefa ta zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego, spodziewać moglibyśmy się jej odrzucenia.

USDCHF H4

By tak się jednak mogło stać, kurs musiałby najpierw wybić górą z trwającego od ubiegłego tygodnia kanału spadkowego.

USDCHF M30

Jednocześnie miło mi poinformować o nowym cyklu webinarów. W każdą niedzielę, tuż przed otwarciem rynków zapraszamy na odprawę traderów. W trakcie trwających ok 60 min. spotkań przedstawimy wszystko to, na co należy zwrócić uwagę w ciągu najbliższych dni. Oprócz analizy fundamentalnej przyjrzymy się również sytuacji technicznej na najciekawiej wyglądających instrumentach finansowych.

Plan spotkania:

  • Przegląd najpopularniejszych instrumentów pod kątem technicznym
  • Analiza instrumentów zaproponowanych przez uczestników spotkania
  • Przegląd najistotniejszych publikacji zaplanowanych na nadchodzący tydzień

Spotkajmy się tuż przed otwarciem rynków!

Weź udział w odprawie traderów z Arkiem Jóźwiakiem


FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułRafał Zaorski zarobił 5 mln zł w miesiąc na 2200 transakcjach!
Następny artykułKonkurs: zdobądź bilety na warsztaty Steve’a Warda!
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here