Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Po bardzo dynamicznych spadkach z początku 2016 roku, kurs pary walutowej USDCAD przez niemal 13 kolejnych miesięcy poruszał się spokojnie na północ tworząc formację kanału zwyżkującego, z którego w czerwcu ub.r. wybiliśmy dołem. Warto zauważyć, że mimo, iż późniejsze spadki nie dotarły precyzyjnie w okolice kolejnego technicznego wsparcia 1.20, to od września 2017 r. ponownie obserwujemy przewagę kupujących.

USDCAD Weekly

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że jeżeli tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu okolic poziomu 1.3210. Za scenariuszem tym przemawiać może również fakt, iż na skutek dzisiejszych wzrostów kurs pokonał równie istotny poziom oporu.

USDCAD Daily

Ciekawa okazja na dołączenie do tego trendu mogłaby natomiast pojawić się po wystąpieniu korekty spadkowej i re-teście pokonanego dziś oporu (teraz wsparcia).

USDCAD M30

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułWtorek ważny dla AUD – Decyzja RBA oraz istotne dane!
Następny artykułAnaliza dla początkujących: AUDCAD na poziomach z sierpnia 2017
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here