Naga MarketsW efekcie pojawienia się bardzo silnej reakcji podażowej w okolicy strefy oporu od początku roku obserwowaliśmy bardzo dynamiczne spadki. Od maja obserwujemy jednak wzrosty choć biorąc pod uwagę ich dynamikę przypominają one zdecydowanie bardziej korektę aniżeli nowy impuls.

USDCAD Monthly
USDCAD Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy widzimy, że trwające od początku maja wzrosty dotarły w okolice poziomu momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych spadków. Na skutek pojawienia się reakcji podażowej obecnie znajdujemy się w okolicy wsparcia 1.3333.

Analiza zostałą wykonana na platformie Brokera BDSwiss, który oferuje dźwignie do 1:500 oraz niskie spready

USDCAD Weekly
USDCAD Weekly

Obecnie znajdujemy się również w okolicy dolnego ograniczenia kanału wzrostowego i jeżeli tylko rynek odrzuci obecne wsparcie, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji wzrostów.

USDCAD Daily
USDCAD Daily

Spoglądając na wykres H1 widzimy, ze rynek testuje obecnie wczorajsze minima, których pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków.

Analiza zostałą wykonana na platformie Brokera BDSwiss, u którego w chwili tworzenia analizy spread na parze USDCAD wynosił zaledwie 1.6 pipsa.

USDCAD H1
USDCAD H1

BDSwiss_-_Forex,_CFD_and_Binary_Options_-_2016-06-06_10.06.47Od inwestora do scalpera to cykl analiz tworzony we współpracy z brokerem BDSwiss, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego a skończywszy na 5/15 minutowym.

Wszystkie analizy z cyklu będzie można śledzić pod tagiem „Od inwestora do scalpera„Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Impel [IPL] INGBSK [ING]
Następny artykułXM podnosi marginesy przed włoskim referendum
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here