Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Rynek srebra od maja 2011 roku porusza się na południe. W efekcie tych spadków wartość tego surowca spadła z poziomu 49.00$ w kwietniu 2011r. do 14.00$ w grudniu 2015r. gdzie w okolicy linii tendencji wzrostowej pojawiła się reakcja popytowa.

Silver Monthly

Mimo, że na skutek późniejszych wzrostów kurs pokonał opór w okolicy poziomu 18.60, to wybicie to szybko zostało zanegowane a kurs po raz kolejny przetestował linię tendencji wzrostowej, gdzie na początku lipca pojawiła się reakcja popytowa. Mimo to, rynek w dalszym ciągu porusza się w trendzie horyzontalnym.

Silver Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że na skutek odrzucenia dolnego ograniczenia tej konsolidacji od ponad dwóch tygodni ponownie obserwujemy wzrosty.

Silver Daily

Obecnie kurs zbliża się do lokalnego oporu i jeżeli tylko w okolicy tego poziomu pojawi się reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej.

Silver H4

Jeżeli tak się stanie, potencjalne spadki mogłyby dotrzeć do linii tendencji wzrostowej bądź nawet w okolice poziomu 16.21 zbiegającego się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu i 38.2% z całego ruchu wzrostowego.

Silver H1


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKalendarz walutowy – zastanawiająca słabość dolara
Następny artykułLista McAfee’go: Jedna rekomendacja tygodniowo, zamiast dziennych typów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here