Naga MarketsPara walutowa NZDUSD od czasu utworzenia formacji podwójnego szczytu w okolicy poziomu 0.8800 w lipcu 2014 roku poruszała się na południe. Mimo, że spadki te nie dotarły w okolice poziomu 0.6000, to we wrześniu 2015 roku pojawiła się pierwsza reakcja popytowa i od tego czasu obserwujemy spokojne wzrosty.

NZDUSD Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że cały te wzrosty mieszczą się w obrębie kanału. Warto również zwrócić uwagę, że kurs zbliża się w okolice niezwykle istotnego oporu zbiegającego się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z całego wcześniejszego ruchu spadkowego.

NZDUSD Weekly

Na wykresie dziennym zauważymy, że strefa ta stanowi górne ograniczenie trwającej od początku czerwca 2016 roku konsolidacji.

NZDUSD Daily

Jeżeli strefa ta powstrzyma spadki i w jej okolicy pojawi się reakcja podażowa, spodziewać moglibyśmy się pojawienia przynajmniej korekty spadkowej. Najbliższym, lokalnym i wciąż nieprzetestowanym wsparciem pozostaje górne ograniczenie wcześniejszego kanału wzrostowego, z którego w dniu wczorajszym wybiliśmy górą.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

NZDUSD H4
NZDUSD H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMario Draghi rozpalił entuzjazm wokół euro
Następny artykułTMS: Rynek kupuje optymizm
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here