Naga MarketsPara walutowa NZDJPY po trwających od stycznia 2015 roku spadkach, w czerwcu ubiegłego roku dotarła w okolice bardzo ważnego wsparcia 69.00 zbiegającego się z poziomem momentum 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych, sześcioletnich wzrostów, gdzie pojawiła się reakcja popytowa.

NZDJPY Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że późniejsze wzrosty dotarły w okolice poziomu 83,30, gdzie już kilkukrotnie pojawiły się reakcje podażowe. Mimo trwających od 27 lipca spadków rynek nie dotarł jednak w okolice poprzedniego dołka a w tym tygodniu ponownie pojawiła się silna reakcja popytowa.

NZDJPY Weekly

Na wykresie 4-godzinowym zauważymy, że na skutek tych wzrostów kurs pokonał lokalny opór 80.55 i jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania poziomu 81.75 bądź nawet 83.85.

NZDJPY H4

Okazją na dołączenie do tych wzrostów mogłaby okazać się korekta spadkowa i re-tes jednego z dwóch widocznych na poniższym screenie poziomów wsparcia.

NZDJPY M15


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBilans handlowy Eurozony lepszy od prognoz – jak reaguje rynek?
Następny artykułAnaliza dla początkujących: kolejny test kluczowego wsparcia?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here