Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Para walutowa NZDCAD od stycznia 1982 roku porusza się w trendzie horyzontalnym (w konsolidacji). Na skutek trwających od lutego 2009 roku wzrostów rynek ponownie dotarł w okolice poziomu 0.9800, gdzie już w listopadzie ub.r. pojawiła się pierwsza silna reakcja podażowa. Mimo to, w ciagu kolejnych miesięcy kurs oscylował w okolicy tego oporu, by wydawać by się mogło w czerwcu br. rozpocząć ponowne spadki.

NZDCAD Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że jeżeli spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania linii tendencji wzrostowej. Dopiero pokonanie tego wsparcia mogłoby zmienić ogólne nastawienie rynku.

NZDCAD Weekly

Warto zwrócić uwagę, że kurs już w miniony piątek pokonując istotne wsparcie 0.9200 wybił dołem z trwającej od 13 miesięcy konsolidacji.

NZDCAD Daily

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że kurs bardzo precyzyjnie re-testuje większość pokonanych poziomów wsparcia.

NZDCAD H4

W związku z powyższym, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się pogłębienia obecnej korekty wzrostowej i re-testu poziomu 0.9180, którego odrzucenie mogłoby być sygnałem do ponownych spadków.

By wykorzystać analizę, już teraz sprawdź ofertę Brokera STO, który oferuje swoim klientom darmowy VPS

NZDCAD M15

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPrzed zamknięciem. Sygnał kupna na Lotosie [LTS] i Baltonie [BAL]
Następny artykułPopołudniowy przegląd rynkowy – liderzy Republikanów z nowymi pomysłami na reformę podatkową USA
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here