Naga MarketsPara walutowa EURNZD od kwietnia 2010 roku porusza się w stosunkowo szerokiej konsolidacji, której górne ograniczenie znajduje się w okolicy mierzenia 38.2% korekty Fibonacciego z całego, trwającego od marca 2009 r. ruchu spadkowego.

EURNZD Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że na skutek dynamicznych wzrostów, już pod koniec lutego br. rynek pokonując linię tendencji spadkowej wybił górą z formacji klina zniżkującego i od tego czasu obserwujemy wzrosty. Warto również zwrócić uwagę, że na skutek ostatniego ruchu spadkowego rynek precyzyjnie domknął lukę wzrostową spowodowaną publikacją wyników I tury wyborów prezydenckich we Francji.

EURNZD Weekly

Jeżeli trwające od niemal trzech tygodni wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania majowych maksimów w okolicy poziomu 0.6180.

EURNZD Daily

Na wykresie 4-godzinowym zauważymy, że na skutek wczorajszych, dynamicznych wzrostów rynek wybił górą z lokalnej konsolidacji i dotarł aż w okolice kolejnego oporu, gdzie dziś pojawiła się silna reakcja podażowa. Ponieważ górne ograniczenie wcześniejszego boxu nie zostało jeszcze przetestowane od góry (jako wsparcie) a obecnie zbiega się ono precyzyjnie z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z ostatniego ruchu wzrostowego to właśnie jego re-testu spodziewałbym się w najbliższym czasie.

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. . Zapoznaj się z ofertą.

EURNZD H4

Re-test i odrzucenie tego wsparcia mógłby być sygnałem do ponownych wzrostów.

EURNZD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułWIG20 futures – Próba podążenia za DAXem
Następny artykułGBPJPY – po raz kolejny na oporze pojawia się podaż
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here