Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Para walutowa EURCAD od sierpnia 2012 roku porusza się spokojnie na północ tworząc kanał wzrostowy. Warto jednak zauważyć, że wzrosty te od dłuższego czasu nie mogą trwale pokonać poziomu 1.5300, gdzie grudniu po raz kolejny pojawiła się silna reakcja podażowa.EURCAD Monthly

Spoglądając na interwał tygodniowy zauważymy, że kurs od połowy kwietnia br. porusza się w konsolidacji. Jeżeli jej górne ograniczenie po raz kolejny zostanie trwale odrzucone, spodziewać moglibyśmy się ponownych spadków.

EURCAD Weekly

By tak się jednak mogło stać, rynek musiałby pokonać najpierw linię lokalnej tendencji wzrostowej oraz lokalne wsparcie w okolicy 1.4970.

EURCAD Daily

Na interwale 15-minutowym zauważymy, że rynek pokonuje obecnie lokalne wsparcie. Jeżeli w najbliższym czasie nie pojawi się reakcja popytowa, mogąca zanegować te spadki, spodziewać moglibyśmy się ich kontynuacji.

EURCAD M15Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułUK: Rośnie PKB i inwestycje biznesowe, funt w górę.
Następny artykułPaczka danych z USA pod koniec tygodnia
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here