Naga MarketsPara walutowa EURAUD od sierpnia 2012 roku porusza się spokojnie na północ tworząc kanał wzrostowy. Cały ruch jest zdecydowanie spokojniejszy aniżeli wcześniejsze, trwające od lutego 2009 roku spadki przez co przypomina on jedynie tymczasową korektę.

Na skutek ostatniego ruchu spadkowego dotarliśmy jednak w okolicie istotnej strefy wsparcia zbiegającej się z dolnym ograniczeniem kanału, gdzie już marcu pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu obserwujemy ponowne wzrosty.

EURAUD Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że rynek bardzo precyzyjnie dotarł w okolice wspomnianej strefy, gdzie w połowie lutego temu pojawiła się reakcja popytowa.

EURAUD Weekly

Na wykresie dziennym zauważymy, że rynek dotarł w okolice poziomu 1.5200, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Jeżeli spadki będą kontynuowane, spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego już na początku maja lokalnego oporu (teraz wsparcia), które obecnie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

EURAUD Daily

Na skutek trwających od ubiegłego piątku spadków para walutowa EURAUD w dniu wczorajszym pokonała lokalne wsparcie, które następnie re-testując odrzuciliśmy jako opór. W ten sposób powstała już pro-spadkowa sekwencja coraz niższych wierzchołków i dołków. Wydaje się więc, że w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się kontynuacji spadków.

EURAUD H4

Zapisz się na darmowe Seminarium inwestycyjne w Warszawie i wygraj lot do Tajlandii na Wielki Finał Światowych Mistrzostw Forex Milion Dolarów

EURAUD H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułPosiedzenie EBC: Koniec obniżek stóp procentowych w Europie! Co z EUR?
Następny artykułXM: Dźwignia 50:1 przed wyborami we Francji
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here