Naga MarketsNa skutek pojawienia się silnej reakcji podażowej odrzucającej poziom 106.50, para walutowa CADJPY od grudnia 2014 roku poruszała się na południe. Spadki te dotarły aż w okolice linii tendencji wzrostowej, gdzie w listopadzie ub.r. po raz kolejny pojawiła się reakcja popytowa.

CADJPY Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że rynek od dłuższego czasu porusza się w szerokiej konsolidacji. Na skutek ostatnich wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnego oporu 89.00, gdzie pojawiła się reakcja podażowa. Warto również zwrócić uwagę, że w listopadzie ub.r. pokonaliśmy już linię tendencji spadkowej, którą następnie bardzo precyzyjnie przetestowaliśmy jako wsparcie.

CADJPY Weekly

Na wykresie 4-godzinowym zauważymy, że kurs pokonał już wsparcie w okolicy poziomu 87.40 w efekcie czego powstała pro spadkowa sekwencja coraz niższych wierzchołków i dołków. Jeżeli zatem spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania poziomu 84.50.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

CADJPY H4

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNatixis skupia się na EUR/USD
Następny artykułGBP/USD na sesyjnych minimach po rekordowym raporcie JOLTS
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here