Naga MarketsNa skutek trwających od kwietnia 2011 roku spadków para walutowa AUDNZD dotarła w okolice poziomu 1.0020, gdzie w kwietniu 2015r. pojawiła się reakcja popytowa. Od tego czasu obserwujemy ruch w trendzie horyzontalnym (konsolidacji), którego górne ograniczenie zbiega się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego.

AUDNZD Monthly

Zdecydowanie lepiej ta trwającą od 3,5 roku konsolidację widać na wykresie tygodniowym.

AUDNZD Weekly

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że na skutek trwających od ubiegłego tygodnia wzrostów rynek dotarł w okolice lokalnego oporu, gdzie już pojawiła się reakcja podażowa. Trwałe odrzucenie tego poziomu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków.

Zapisz się na bezpłatny webinar: Teoria boxów – kompletna strategia inwestycyjna

AUDNZD H4

Na wykresie 15-minutowym zauważymy, że rynek wybił już dołem z lokalnej konsolidacji po czym re-testując odrzucił jej dolne ograniczenie. Jeżeli zatem tendencja spadkowa będzie kontynuowana, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się re-testu pokonanego wczoraj poziomu 1.0465.

AUDNZD M15

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułMFW przejmuje kontrolę nad systemem finansowym
Następny artykułKomentarz giełdowy – co przyniesie ostatni dzień notowań II kw.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here