Naga MarketsPara walutowa AUDJPY na skutek trwających od grudnia 2014 roku spadków dotarła w okolice poziomu wsparcia 74.00 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie w czerwcu 2016 roku pojawiła się reakcja popytowa.

AUDJPY Monthly

Trwające od tego czasu wzrosty sprawiły, że kurs dotarł w okolice poziomu 90.00, gdzie już w drugiej połowie września ub.r. pojawiła się reakcja podażowa.

AUDJPY Weekly

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że na skutek trwających od tego czasu spadków powstała już pro-spadkowa sekwencja coraz niższych wierzchołków i dołków. Mimo to, od dwóch tygodni rynek ponownie porusza się na północ.

AUDJPY Daily

Za potencjalną kontynuacją wzrostów w najbliższym czasie przemawiać może fakt, iż na skutek ostatniej aprecjacji rynek pokonał już po czym re-testujac odrzucił linię trendu spadkowego. Ponadto, w dniu dzisiejszym kurs pokonał lokalny poziom oporu (teraz wsparcia), który obecnie re-testujemy od góry. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów nawet w okolice pomarańczowej strefy oporu zbiegającej się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego ruchu spadkowego.

AUDJPY H4

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTrade of the week: short na AUDCAD
Następny artykułNowotny dla Reuters – ECB zakończy skup aktywów w tym roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here