TMS


Para walutowa AUDJPY na skutek trwających od grudnia 2014 roku spadków dotarła w okolice poziomu wsparcia 74.00 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie w czerwcu 2016 roku pojawiła się reakcja popytowa.

AUDJPY Monthly

Trwające od tego czasu wzrosty sprawiły, że kurs dotarł w okolice poziomu 90.00, gdzie już w drugiej połowie września ub.r. pojawiła się reakcja podażowa.

AUDJPY Weekly

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że na skutek trwających od tego czasu spadków powstała już pro-spadkowa sekwencja coraz niższych wierzchołków i dołków. Mimo to, od dwóch tygodni rynek ponownie porusza się na północ.

AUDJPY Daily

Za potencjalną kontynuacją wzrostów w najbliższym czasie przemawiać może fakt, iż na skutek ostatniej aprecjacji rynek pokonał już po czym re-testujac odrzucił linię trendu spadkowego. Ponadto, w dniu dzisiejszym kurs pokonał lokalny poziom oporu (teraz wsparcia), który obecnie re-testujemy od góry. Trwałe odrzucenie tej strefy mogłoby otworzyć drogę do ponownych wzrostów nawet w okolice pomarańczowej strefy oporu zbiegającej się z mierzeniem 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszego ruchu spadkowego.

AUDJPY H4

FX88 jest brokerem regulowanym przez CySEC. Broker zapewnia konkurencyjne spready i ceny par walutowych, metali oraz CFD. Dodatkowo dostarcza najnowsze narzędzia handlowe umożliwiające inwestorom wykorzystanie niesamowitych możliwości na rynku.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułTrade of the week: short na AUDCAD
Następny artykułNowotny dla Reuters – ECB zakończy skup aktywów w tym roku
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here