Naga MarketsPara walutowa AUDJPY na skutek trwających od grudnia 2014 roku spadków dotarła w okolice poziomu wsparcia 74.00 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów, gdzie w czerwcu ubiegłego roku pojawiła się reakcja popytowa.

AUDJPY Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że cały wcześniejszy ruch spadkowy mieścił się wewnątrz kanału, z którego na początku listopada ub.r. wybiliśmy górą. Na skutek późniejszych wzrostów kurs dotarł w okolice lokalnej (czerwonej) strefy oporu, gdzie w lipcu pojawiła się reakcja podażowa.

AUDJPY Weekly

Jeżeli trwające od tego czasu spadki będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się przetestowania lokalnej strefy wsparcia w okolicy poziomu 85.50 i mierzenia 50% korekty Fibonacciego z wcześniejszych wzrostów.

Broker XM gwarantuje ochronę przed ujemnym saldem rachunku i 30 USD na start!

AUDJPY Daily
AUDJPY Daily

By spadki te mogły być kontynuowane, musielibyśmy jednak pokonać lokalne wsparcie w okolicy poziomu 86.30. Warto jednak zwrócić uwagę, że rynek w dalszym ciągu nie przetestował od dołu (jako wsparcie) poziomu 87.36, który to obecnie zbiega się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego z ostatniego impulsu spadkowego.

AUDJPY H1

Zapraszamy na bezpłatne webinary prowadzone przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”https://clicks.pipaffiliates.com/c?m=20905&c=44811″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-red” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułFunt umacnia się po danych o produkcji i bilansie handlowym
Następny artykułBank Anglii mówi stanowcze nie wegańskim… banknotom
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here