Naga MarketsPara walutowa AUDJPY na skutek trwających od grudnia 2014 roku spadków dotarła w okolice poziomu wsparcia 74.00 zbiegającego się z mierzeniem 61.8% korekty Fibonacciego, gdzie w czerwcu ubiegłego roku pojawiła się reakcja popytowa.

AUDJPY Monthly

Spoglądając na wykres tygodniowy zauważymy, że cały wcześniejszy ruch spadkowy mieścił się wewnątrz kanału, z którego na początku listopada ub.r. wybiliśmy górą. Wzrosty dotarły w okolice 88.00, gdzie w połowie marca pojawiła się silna reakcja podażowa.

AUDJPY Weekly

Na wykresie dziennym zauważymy, że rynek od pewnego czasu porusza się w konsolidacji. Jeżeli zatem trwające niemal od początku maja br. wzrosty będą kontynuowane, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania okolic poziomu 85.40.

Zapisz się na bezpłatny webinar: Teoria boxów – kompletna strategia inwestycyjna

AUDJPY Daily

Spoglądając na wykres 4-godzinowy zauważymy, że ostatnia korekta spadkowa dotarła i precyzyjnie re-testujac odrzuciła lokalną strefę wsparcia zbiegającą się z mierzeniem 38.2% korekty Fibonacciego. Nim więc wspomniany wcześniej poziom 85.40 zostanie pokonany, spodziewać moglibyśmy się ponownego przetestowania ubiegłotygodniowych maksimów.

AUDJPY H4

Nim to się jednak wydarzy, pierwsza reakcja podażowa mogłaby pojawić się już w okolicy lokalnej strefy oporu zbiegającej się z mierzeniem 70.7% korekty Fibonacciego.

AUDJPY H1

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułSłabszy jen na początku tygodnia – indeks JPY i GBP/JPY
Następny artykuł24Option wróci na francuski rynek, a Xtrade Europe Ltd. ponownie może pozyskiwać klientów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here