Naga MarketsOd inwestora do scalpera to cykl analiz, w którym każdego dnia pod lupę bierzemy jeden instrument finansowy a analiza obejmuje szczegółowe spojrzenie na dany walor począwszy od wykresu miesięcznego/tygodniowego a skończywszy na H1/M15.


Para walutowa AUDCAD od sierpnia 2013 roku porusza się w trendzie horyzontalnym. Na skutek odrzucenia górnego ograniczenia tej konsolidacji od maja ub.r. ponownie obserwowaliśmy spadki. Te ponownie nie dotarły jednak nawet w okolice dolnego ograniczenia formacji.

AUDCAD Weekly

Spoglądając na interwał dzienny zauważymy, że na skutek trwających od 5 grudnia ub.r. wzrostów rynek pokonał po czym re-testując odrzucił linię trendu spadkowego. Obecnie kurs znajduje się w okolicy styczniowych szczytów, gdzie w dniu dzisiejszym pojawiła się juz pierwsza reakcja podażowa.

AUDCAD Daily

Trwałe odrzucenie tego oporu mogłoby otworzyć drogę do ponownych spadków nawet w okolice poziomu 0.9780.

Skorzystaj z rewelacyjnych warunków handlowych dostępnych na koncie STO Pro i zdobądź szansę na wygranie iPhone’a X

AUDCAD H4

Za potencjalnymi spadkami przemawiać może również obecna sytuacja na interwale 30-minutowym, gdzie zauważymy, że na skutek dzisiejszych spadków kurs wybił już dołem z kanału wzrostowego. Byśmy mogli jednak mówić o trwałej zmianie nastawienia rynku, sprzedający musieliby pokonać lokalne wsparcie w okolicy dzisiejszych minimów.

AUDCAD M30

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzego spodziewać się po wieczornym FOMC?
Następny artykułO wykresach ani słowa… USD/JPY, AUD/CAD, GBP/AUD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here