Naga MarketsPara walutowa AUDCAD od sierpnia 2013 roku porusza się w konsolidacji. Warto zwrócić szczególną uwagę, że od września 2015r. kiedy to rynek odrzucił jej dolne ograniczenie to linia tendencji wzrostowej już kilkukrotnie powstrzymywała podaż przed dalszymi spadkami.

AUDCAD Monthly

Wspomnianą konsolidację zdecydowanie lepiej widzimy na wykresie tygodniowym. Warto zwrócić uwagę, że po każdym z testów górnego ograniczenia tego boxu, późniejsze spadki były coraz mniejsze.

AUDCAD Weekly

Spoglądając na wykres dzienny zauważymy, że mimo iż na skutek ostatnich wzrostów rynek pokonał lokalny opór, to kurs dotarł jedynie w okolice linii tendencji spadkowej, gdzie w ubiegły czwartek pojawiła się reakcja podażowa.

AUDCAD Daily

Na skutek piątkowych spadków rynek ponownie znalazł się poniżej tego poziomu po czym zarówno w piątek jak również w dniu wczorajszym doszło do jego re-testu.

Jeżeli tendencja spadkowa będzie kontynuowana, spodziewać moglibyśmy się nawet przetestowania okolic poziomu 0.9755.

Zapraszamy na webinar: Fibonacci na Wykresach – Magia Czy Mit?

AUDCAD H1

STO jest brokerem regulowanym przez FCA oraz CySEC. Oferuje dostęp do ponad 300 instrumentów handlowych takich jak Forex, Indeksy, Ropa, Akcje, Towary i Obligacje. Klienci STO mają możliwość handlu na szerokiej gamie instrumentów CFD dzięki niezawodnym platformom MT4 i AFX Fast. Sprawdź ofertę STO!Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułCzy OPEC dał ropie nowe życie?
Następny artykułGBPNZD z potencjałem 100 pips wzrostów
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here