Naga MarketsDzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs, już 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną. W trakcie dwóch dni konferencji odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji, które poprowadzą światowej sławy prelegenci.

Chcąc dać pewien przedsmak tego, co czekać nas będzie niebawem w Krakowie, Fundacja Invest Cuffs przygotowała cykl bezpłatnych webinarów z wybranymi prelegentami nadchodzącego expo, w tym także z gwiazdą tegorocznej edycji – Joe DiNapoli.

Co dalej na rynku akcji w USA?

5 marca, godz. 20:00 – Mieczysław Siudek – trader z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku. Jako jedyny Polak uczył się Geometrii bezpośrednio od Bryce Gilmore. Ostatnie lata, to nieustające podnoszenie kwalifikacji w zakresie tropienia Smart Money na bazie analizy Geometrii oraz Wolumenu.

W trakcie tego webinaru Mieczysław Siudek przeprowadzi przegląd aktualnej sytuacji na rynku amerykańskim oraz przeanalizuje wykresy indeksów w USA pod kątem wolumenu i geometrii rynku.

Weź udział w webinarze!

Poznaj siłę wyprzedzających wskaźników DiNapolego w każdej perspektywie czasowej

6 marca, godz. 19:00 – Joe DiNapoli – trader z ponad 40-letnim doświadczeniem rynkowym. Był jednym z pierwszych rozpoczynających handlowanie kontraktami terminowymi na S&P 500 w dniu kiedy weszły one do obrotu giełdowego w 1982 roku. Co więcej; handlujący nimi do dziś!

Zobacz jak skutecznie wyprzedzić rynek. W trakcie tego webinaru Joe pokaże Tobie dokładnie w jaki sposób to robi handlując akcjami, kontraktami E mini S&P 500 i innymi instrumentami finansowymi. Przekaz Joe jest jasny: i Ty możesz to zrobić rozumiejąc jego podejście. Te metody są uniwersalne dla każdej perspektywy czasowej; a niezbędne dla day tradingu.

Boisz się, że nie zrozumiesz co Joe ma na myśli? Nie martw się, webinar będzie tłumaczony na język polski. Przypominamy jednak, że ilośc miejsc w pokoju webinarowym jest ograniczona a samo szkolenie nie będzie nagrywane.

Zapisz się już dziś!

Przegląd polskich spółek gamingowych i perspektywy dla branży

20 marca, godz. 20:00 – Albert “Longterm” Rokicki autor bloga Longterm, który od 2000 roku inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). Longterm jest także zwolennikiem analizy fundamentalnej oraz wyznawcą filozofii Warrena Buffetta i Filipa Fishera. Jak sam przyznaje, “nigdy nie kupiłby akcji spółki, której nie chciałby posiadać na własność, gdybym miał nieograniczone możliwości finansowe.”

W trakcie tego webinaru Albert Rokicki dokona przeglądu technicznego wszystkich spółek notowanych na GPW, omówi nadchodzące premiery gier każdej spółki oraz wskaże pomysły inwestycyjne pośród polskiej branży gier.

Weź udział w webinarze!

Warto także zwrócić uwagę, że wszyscy trzej prelegenci będą prowadzić także swoje wykłady i warsztaty w trakcie zbliżającej się konferencji Invest Cuffs 2019. Przypominamy, ze udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować i odebrać swój bezpłatny bilet.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem COMPARIC macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułTravala: Za zagraniczną podróż zapłacisz kryptowalutami
Następny artykułPre-Market: Rynki płasko przed wejście sesji USA. Czego dalej można się spodziewać?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here