TMS


Dzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs, już 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną. W trakcie dwóch dni konferencji odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji, które poprowadzą światowej sławy prelegenci.

Chcąc dać pewien przedsmak tego, co czekać nas będzie niebawem w Krakowie, Fundacja Invest Cuffs przygotowała cykl bezpłatnych webinarów z wybranymi prelegentami nadchodzącego expo.

Już w najbliższy wtorek (12 marca) o godz. 20:00 Piotr Głowacki poprowadzi “wstęp do Teorii “Switcha” na rynkach finansowych, czyli gdzie dziś płyną pieniądze”. Jeśli uczestniczyłaś/eś już w w którymś z wcześniejszych webinarów Invest Cuffs to nie musisz się drugi raz rejestrować. Oczekuj na link do pokoju webinarowego.

Rejestracja dla nowych słuchaczy na stronie: investcuffs4.gr8.com

piotr głowackiPiotr Głowacki: Licencjonowany Makler Papierów Wartościowych, Twórca Projektów Szkoleniowo-Inwestycyjnych, Trener i przede wszystkim Inwestor. Jest twórcą serwisu Infoinwestor.pl, z którego korzysta 15 000 użytkowników. W listopadzie 2015 r. został współzałożycielem Fundacji FxCuffs Edukacja i Rozwój Rynków Finansowych wspierającej rozwój i edukacje Inwestorów Indywidualnych. Doświadczenie i wiedza zdobywana przez 12 lat pozwoliły mu wypracować swoją Strategię, którą teraz dzieli się z innymi prowadząc liczne Szkolenia i Kursy internetowe. Ponad 100 osób wzięło udział w jego autorskim Półrocznym Programie Mentoringowym – Globalny System Inwestowania. Zachęcamy do przeczytania wywiadu z Piotrem, który został opublikowany na comparic.pl: link

13 marca webinar poprowadzą Maciej Wojciechowski & Robert Paluch Royal Financial Trading. W kolejnym tygodniu odbędzie się także webinar z Albertem “Longterm” Rokickim, autorem bloga Longterm, który od 2000 roku inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych (GPW). W trakcie tego spotkania Albert Rokicki dokona przeglądu technicznego wszystkich spółek notowanych na GPW, omówi nadchodzące premiery gier każdej spółki oraz wskaże pomysły inwestycyjne pośród polskiej branży gier.

Invest Cuffs 2019 już w przyszłym tygodniu!

Warto także zwrócić uwagę, że wszyscy prelegenci będą prowadzić także swoje wykłady i warsztaty w trakcie zbliżającej się konferencji Invest Cuffs 2019. Przypominamy, że udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować i odebrać swój bezpłatny bilet.

Jeśli jeszcze nie odebrałaś/eś swojego darmowego biletu na Invest Cuffs to pospiesz się. Czasu zostało coraz mniej. Odbieram bilet

Nie pozostaje nam więc nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem COMPARIC macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem. Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułFunt wygranym dnia, dolar i euro tracą. Sprawdź kursy walut na koniec dnia
Następny artykułBlok po 22 – 11 marca 2019: EUR/GBP, EUR/USD
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Z rynkiem Forex związany od 2012 roku. Swoje pierwsze kroki stawiał na rynku surowców, obecnie aktywny trader również na rynkach walutowych. Pasjonat analizy technicznej opierający swój trading na prostocie Price Action z wykorzystaniem poziomów Fibonacciego i teorii Boxów, nie lekceważąc przy tym wpływu publikacji makroekonomicznych na rynki. Twórca bloga o tematyce Fx arkadiuszjozwiak.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Wierzy, że trading może być zajęciem dla każdego a odpowiednie money management i dyscyplina to klucz do sukcesu na rynkach finansowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here