Naga MarketsDzięki konferencji, targom i gali rozdania nagród Invest Cuffs, już 22 i 23 marca 2019, Kraków po raz piąty z rzędu stanie się europejską stolicą inwestycyjną. W trakcie dwóch dni konferencji odbędzie się kilkadziesiąt prelekcji, które poprowadzą światowej sławy prelegenci.

Chcąc dać pewien przedsmak tego, co czekać nas będzie niebawem w Krakowie, Fundacja Invest Cuffs przygotowała cykl bezpłatnych webinarów z wybranymi prelegentami nadchodzącego expo.

Już dziś (19 marca) o godz. 20:00 Bogusz Kasowski przedstawi surowce przyszłości czyli perspektywiczne rynki na które już dziś warto zwrócić uwagę. Jeśli uczestniczyłaś/eś już w w którymś z wcześniejszych webinarów Invest Cuffs to nie musisz się drugi raz rejestrować. Oczekuj na link do pokoju webinarowego.

Rejestracja dla nowych słuchaczy na stronie: https://investcuffs7.gr8.com

Opis prelegentów i prezentowanych treści na V SPM1 w Warszawie 17-18 listopada 2018 r.Bogusz Kasowski: Ekonomista z wykształcenia, inwestor z doświadczeniem. Od 2007 roku inwestuje w nieruchomości. Od 2012 roku interesuje się inwestycjami alternatywnymi (produkty kolekcjonerskie, historyczne papiery wartościowe, kryptowaluty) oraz inwestuje poprzez fundusze inwestycyjne; od 2013 roku inwestuje na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie; od 2016 inwestuje na rynku forex i kontraktów terminowych. Od 2016 roku prowadzi również dwa blogi poświęcone tematyce inwestycyjnej. Od października 2016 roku inwestowanie stało się jego głównym źródłem dochodu. 

Invest Cuffs 2019 już w najbliższy weekend

Warto także zwrócić uwagę, że Bogusz Kasowski weźmie także udział w debacie dot. rynków surowcowych, która odbędzie się już w najbliższy piątek (22 marca) w ramach konferencji Invest Cuffs 2019. Przypominamy, że udział w tym wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy się zarejestrować i odebrać swój bezpłatny bilet.

Jeśli jeszcze nie odebrałaś/eś swojego darmowego biletu na Invest Cuffs to pospiesz się. Czasu zostało coraz mniej. Odbieram bilet

Nie pozostaje nam więc nic innego jak ponownie zaprosić Państwa do udziału w tym szczególnym wydarzeniu – spotkajmy się w Krakowie! Więcej informacji na temat konferencji na oficjalnej stronie Expo. Z kodem COMPARIC macie możliwość zakupienia płatnych wersji biletów z 10% rabatem. Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułBrexit: Funt (GBP) jest tani, kurs może wzrosnąć nawet do 1,4500
Następny artykułFOMC i Brexit głównymi tematami tygodnia – jak zareaguje kurs dolara i funt?
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here